LG مخملی: عمر باتری تست کامل

LG مخملی نشانه یک مسیر جدید برای LG: به دور از پیچیده نام شرکت مورد استفاده قبلی در flagships اما LG مخملی نیز باور نکردنی شیک و خوب به دنبال تلفن. در 0.31 اینچ (7.9 mm) این هم یکی از باریکترین بزرگ تلفن های ما استفاده کرده اند و تا کنون در سال 2020 است.
اما آیا این فوق العاده, مرد زن نما, مشخصات, معنی, LG ساخته شده است که یک سازش با عمر باتری?

ما تست عمر باتری ال جی مخملی در سراسر سه دسته مختلف: اول ما تست آن با استفاده گاه به گاه در وب سایت ما مرور تست باتری سپس ما تست چه مدت آن طول می کشد در حالی که بازی در فیلم ها یوتیوب و در نهایت ما به نوبه خود GPU در بازی های 3D تست باتری.

پس چگونه LG مخملی و 4,300 میلی آمپر باتری در داخل آن انجام دهید ؟ اجازه بدهید با یک نگاه.

LG مخملی مرور وب تست باتری

ما مقایسه LG مخملی با گوشی های دیگر در آن $600-$700 محدوده قیمت آن را به خوبی برای این کلاس. با نمره کمی بیش از 11 ساعت, LG مخملی ضربان کهکشان S10+ اما می افتد کوتاه از وان پلاس 8.

نگه داشتن در ذهن که این است که هنوز یک امتیاز بسیار خوب است به این معنی که اگر شما استفاده از تلفن خود را به آرامی به شما خواهد بود قادر به گرفتن عمر باتری بسیار خوب.

LG مخملی YouTube Video Streaming تست باتری

عطف به یوتیوب پخش ویدئو, LG مخملی به ثمر رساند و 8 ساعت و 35 دقیقه. که محترم نمره, اما آن را نیز در بالا بسیار از باتری ما رتبه بندی.

آنچه LG مخملی دستیابی به ضرب و شتم آی فون 11 در این زمینه اما اپل به طور سنتی اجرا ضعیف وقتی که می آید به یوتیوب جریان ویدئو. LG مخملی می افتد و کمی از کهکشان S10+ اما آنچه جالب است این دلتا بین LG مخملی و وان پلاس 8 که اشکال به یکی از بهترین جایگزین اگر شما به دنبال یک برنامه قدرتمند و خوب به دنبال $700 تلفن.

LG مخملی 3D بازی تست باتری

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما 3D بازی تست. این یکی برای علاقهمندان به بازی: این Fortnite بازیکنان فوتبال خدمه PubG و CoD موبایل بازیکنان. نگه داشتن در ذهن که این بازی بار در این آزمون است نه کاملا به عنوان شدید به عنوان در آن بازی اما نتایج ارائه متن های جالب و پایه ای برای مقایسه بین دستگاه های.

در این آزمون LG مخملی است که کشتن آن: آن را به ثمر رساند نزدیک به 10 ساعت به وان پلاس 8 که در نوع خود جزو بهترین نوازندگان در این آزمون است.

کلمات نهایی

به طور کلی ال جی مخملی است رضایت بخش عمر باتری, اما آن را کاملا بهترین در اطراف. آن است که یک دستگاه خوب برای علاقهمندان به بازی به عنوان آن را مدیریت ترمال خوبی در طول بازی های 3D جلسات اما نه آنقدر در استفاده روزمره و برای پخش ویدئو که در آن فقط… خوب است. عالی نیست اما بد هم نیست.