LG V35 ال جی اندروید 10 روز رسانی نورد از در ما

ال جی در یک رول در ایالات متحده است. گوشی ساز است که در روند به روز رسانی خود را گل سرسبد گوشی های هوشمند راه اندازی در چند سال گذشته به عنوان وعده داده شده در اوایل این سال است. LG V40 ال جی, LG, V50 ال جی و LG G7 ال جی برای اولین بار به روز رسانی شده برای اندروید 10 در ایالات متحده, اما با شروع این هفته یکی دیگر از گوشی های هوشمند ال جی است که واجد شرایط برای به روز رسانی ، V35 ال جی.

چون AT&T تنها حامل در ایالات متحده به فروش می رساند که LG V35 ال جی (بدون گوگل Fi) آن را نیز برای اولین بار به انتشار این به روز رسانی یک گزارش جدید تایید می کند. هیچ اطلاعات در مورد به روز رسانی شده در سایت در عین حال اما ما یک تصویر که نشان می دهد اطلاعات دقیق است.

ما هیچ ایده زمانی که گوشی ال V35 ال جی دریافت به روز رسانی در ایالات متحده, اما آن را نباید طولانی هر چند. از آنجا که این به روز رسانی عمده کاملا فربه مطمئن شوید که شما به اندازه کافی ذخیره سازی رایگان قبل از اینکه شما تلاش برای دانلود آندروید 10.

نگه داشتن در ذهن که LG V35 ال جی راه اندازی شد دو سال پیش پس از 10 اندروید است که به احتمال زیاد آخرین به روز رسانی عمده گوشی های هوشمند را دریافت خواهد کرد. اگر شما با دریافت این به روز رسانی اجازه دهید ما را در نظرات می دانم که چگونه به خوبی گوشی خود انجام می دهد بعد از ارتقا به آندروید 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im