LG کاملا از دست رفته خود را بهترین فرصت باز گشت در سنین با مخمل 5G

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

شده اند وجود دارد بسیاری از op-eds و تجزیه و تحلیل دقیق از جمله در ما کمی وب سایت اختصاص داده شده به افزایش مداوم و ناگهانی سقوط از فضل ال جی mobile division نوشته شده در چند سال گذشته و همچنین کاملا چند سرمقاله و به دنبال مقالات به قلم tech علاقه مندان از جمله مال شما واقعا همیشه متقاعد شده این شرکت چیز بزرگ بعدی خواهد بود که به پا زدن کردن های دیدنی و جذاب باز گشت.
اما گل سرسبد پس از گل سرسبد ال جی G و V-سری گوشی های کوچک دیگری از دفن برند عمیق تر و عمیق تر در آن دریایی از حد وسط و دمدمی مفاهیم اعدام بدون اعتقاد. سال گذشته G8 ال جی مسلما اوج فن آوری های غول پیکر استراتژیک خطا گرفتن از تک تک ویژگی های بارز اشتباه (از شیک هوا حرکت حرکت سیستم به سر خاراندن دست ID شناخت) در حالی که در غیر این صورت از دست دادن خود را در یک جمعیت بهتر است به دنبال بالا-enders.

5G-فعال V50 ال جی و V50S ال جی و همچنین G8X ال جی نیز شکست بسیار مفتضحانه در ایستاده از بسته که جای تعجب نیست منعکس ضعیف در ترازنامه شرکت. برای زمان بی حد و حصر در سال های اخیر ال جی بوق و کرنا تغییر دوره و تجدید نظر در استراتژی در عین حال یکی دیگر از تلاش در گرفتن تلفن همراه خود را موجو که در ابتدا تولید حداقل هیجان.

برای یک بار این شرکت به سرعت خود را ثابت کرد جدیت کشتن خسته و خسته کننده سری G و لگد زدن به یکی از صنعت بزرگترین buzz-ساختمان مبارزات این نویسنده می توانید به یاد داشته باشید. متاسفانه ال جی به نحوی موفق به افزایش اعتیاد به مواد مخدره از 0 به بیش از 9000 و سپس به هیجان نزدیک به 0 دوباره همه در فضای کمی بیش از دو ماه. که در آن… کاملا یک دستاورد اما این بدیهی است که یک مطلوب برای یک مدت طولانی-مبارزه فروشنده گوشی های هوشمند.

خیلی تلف بالقوه

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین به عنوان به طور فزاینده گران قیمت از بالا پایان دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان و به سرعت در حال بهبود عملکرد Qualcomm Snapdragon 700-پردازنده های سری 2020 شکل گیری تا سال فوقانی تلفن اواسط محدوده. فقط از سامسونگ که به فروش می رسد به مراتب بیشتر کهکشان A51 واحد از S20, S20+ یا S20 Ultra نسخه در طول سال سه ماهه اول سال جاری با وجود انتشار mid-end 6.5 اینچ مدل stateside در ماه آوریل است.

ظهور 5G نیز نقش کلیدی در این تغییر ظاهری در جریان اصلی محبوبیت بیشتر کمک به افزایش هزینه های فوق العاده premium گوشی مانند فوق اعضای S20 خانواده در زمانی که بیشتر و بیشتر مردم در حال تلاش برای نگه داشتن “غیر ضروری” هزینه در چک.

در یک کلام همه ستاره ها در تراز وسط قرار دارد در LG مخملی 5G را به نفع که رفت رسمی در اوایل ماه مه به عنوان یکی از اولین دستگاه های مجهز به احترام Snapdragon 765G SoC. بر خلاف آن الفبایی پیشگامان این احتمالا بودجه دوستانه پسر بد نیز لرزاند کاملا متمایز طراحی که LG inspiredly برجسته در چندین رسمی قبل از راه اندازی بازی فکری.

در حال حاضر من می خواهم خوب و زود و معتبر نشت آنجا که آینده تلفن همراه tech نویسنده اما LG غیر متعارف کمپین بازاریابی مانند یک جذابیت کار کرده به تدریج آشکار هر چیزی که کمی است که قرار بود به مخمل 5G خاص است.

خط پایین آن را مانند به نظر می رسد ال جی به سرعت به عقب رفته به آن معمولی shenanigans پس از در نظر گرفتن یک صفحه از (نه چندان), پیر وان پلاس راهکار نامتعارف تبلیغات overpricing چه قرار بود بطور قابل توجهی ارزان تر دستگاه از هیچ و بی معنی (و فورا فراموش شدنی) V60 ال جی 5G و بدون توضیح برگزاری غربی گسترش مخملی 5G.

برای بار دوم می تواند جذابیت

در حالی که بدیهی است که خیلی دیر نیست برای مخملی 5G برای اثبات اشتباه و فروش مانند hotcakes در بازارهای کلیدی مانند ما… در نهایت ال جی ممکن است نیاز به بازگشت به تخته رسم دوباره و سعی کنید به آمده تا با یک راه جدید به سمت راست به آرامی غرق شدن موبایل کشتی.

آنها می گویند هر اشتباه یک فرصت یادگیری و حتی اگر LG نشان داده است در وقت و زمان دوباره آن را ناتوان از استفاده از درس از اشتباهات گذشته خود نسبت به بهبود آن طرح و انتشار استراتژی های مخملی 5G درس فقط بیش از حد آسان به درک و در واقع سخت تر به قطعه قطعه کردن و دور.

یک چیز جالب که این شرکت نشان داد در صدر رسمی اعلام مخملی مرگ “alphanumerical نامگذاریهای” پس از پیچیده و گیج کننده G8X ال جی و V60 ال جی 5G. که تقریبا به طور قطع به معنی وجود دارد هیچ V60S یا V70 ال جی در خط لوله با LG به جای آن قصد در تعیین آینده خود را بالا پایان (ish) دستگاه های جدا از رقابت شروع خود را با نام تجاری.

که 100 درصد حق تماس به خصوص اگر LG می توانید نگه دارید تا در آینده با نام سرد مانند مخمل است. از همه مهمتر این شرکت خواهد بود عاقلانه به ادامه انجام چیزی که خود آن را به عنوان دور به عنوان طرح های بیش از حد… به عنوان طولانی به عنوان مخملی 5G عاقبت موفق به اعتصاب بزرگ همان تعادل بین سبک و قابلیت استفاده. صحبت از قابلیت استفاده از دو صفحه نمایش و فعال pen پشتیبانی همچنین می توانید اقامت به طور بالقوه کمک به LG حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را در حالی که بسیاری از شرکت های دیگر در حال rehashing همان ایده قدیمی و یا کاوش مشکوک مفاهیم مانند portless گوشی های هوشمند و یا “آبشار” را نمایش می دهد.
به عبارت دیگر LG صرفا نیاز به ارائه بیشتر از همان (برای تغییر) با پرچمدار بعدی خود (و یا مقدار شاخص) در حالی که بهبود ارزش بخشی از این معادله و اعتصاب در حالی که آهن گرم است در سراسر جهان. برای تلفن های موبایل در تئوری ساده اما در واقعیت به نظر می رسد به مراتب پیچیده تر را با موفقیت به انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de