ال جی, سبد گوشی های هوشمند با اندروید 10 فقط گسترش این هفته با سه سطح ورودی و میانی دستگاه های دریافت کننده بزرگ بعدی به روز رسانی نرم افزار بر روی AT&T: این LG نخست 2 LG Neon پلاس و LG Arena 2. بر اساس مربوطه خود را در AT&T رسمی پشتیبانی از صفحات این دستگاه باید تمام دریافت کرده اند بیش از حد هوا به روز رسانی در طول هفته گذشته. اگر شما هنوز به شما هشدار در مورد انتشار شما می توانید به صورت دستی نیروی تازه در منوی تنظیمات سیستم > درباره تلفن > به روز رسانی نرم افزار.

هیچ یک از این دستگاه ها به خصوص قابل توجه است که باعث می شود آن را حتی بیشتر تعجب آور به آنها را دریافت آندروید 10 نسبتا به سرعت. خیلی وقت پیش (دفعات بازدید: سال گذشته) LG بود و زیر آتش مداوم آن بدنام میراث حلزون-سرعت به روز رسانی. با این حال این شرکت به دست آورد توجه در ماه اکتبر گذشته با تعهد به گام تا بازی خود را برای آزادی اندیشه 10—پس از آن تعجب همگان واقعا دنبال از طریق.

LG G8 ال جی دریافت آندروید خود را 10 روز رسانی را تحت به سرعت در تمام چهار اصلی ما حمل و همراه با دیگر سطح بالا گوشی مانند V50. حتی ارزان قیمت و محبوب Stylo 5 snagged آخرین نسخه از اندروید سریع تر از انتظار می رود (هر چند انتظارات نبودند بالا برای شروع).

در هر صورت به نظر می رسد ال جی واقعا چسبیده به تعهد خود را به نرم افزار جدید به جدول بیشتر با تردستی و نظم است که واقعا طراوت را ببینید. بیایید امیدواریم که این خط همچنان برای آینده این شرکت منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de