ال جی به ارمغان می آورد مخملی UI به V50 ال جی و سایر گوشی های هوشمند گل سرسبد

به نظر می رسد ال جی تصمیم گرفته است به رول مخملی UI به چندین گل سرسبد گوشی های هوشمند پس از جمع آوری بازخورد از طریق تماس با مشتری کانال های مانند کمک سریع. ظاهرا بسیاری از LG طرفداران می خواستند همان UI است که می آید از پیش نصب شده در LG مخملی بر روی دستگاه های خود و شرکت کره جنوبی گرفته شده و اقدامات لازم را در این جهت است.در اوایل این هفته, LG اعلام کرده است که شروع به رول از LG مخملی UI به V50 ال جی. این به روز رسانی شامل برخی از تغییرات به حجم تنظیم صفحه نمایش نوار اطلاع رسانی نقطه تنظیم رنگ و اطلاعات پنجره pop-up ظاهر در طول یک تماس.

این V50 ال جی نمی خواهد فقط ال جی گوشی های هوشمند برای دریافت مخملی UI به عنوان ساز گوشی قصد دارد آن را به دیگر شاخص مانند LG G8 ال جی LG V50S ال جی, LG V40 ال جی LG V35 ال جی و LG G7 ال جی.

جالب آن تصمیم گیری است که نشان می دهد یک تغییر ناگهانی در راه LG واکنش نشان می دهد به بازخورد دریافت شده از مشتریان. شرکت کره جنوبی وعده داده شده آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر این نظرات جمع آوری شده از مشتریان از طریق کانال های مختلف و در ادامه به ارائه سیستم عامل به روز رسانی ها و وصله های امنیتی بر اساس آن. این یک thumbs-up از ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>