غول های Lenovo شده است کاملا غالبا در اخبار با آن, آینده, بازی, گوشی Lenovo Legion که تایید شده است به بسته Qualcomm جدید Snapdragon 865 به همراه 5G. اما ما در اینجا به شما بگویم بیشتر در مورد که از آن نه خیر تنها پروژه در حال حاضر.

اگر چه هنوز بسیاری از محصولات خود را در ایالات متحده در دسترس خیر آن شناخته شده است ارزان, گوشی های هوشمند آندروید و قرص است. امیدوارم دستگاهی که ما می تواند صحبت کردن در مورد در حال حاضر در حال رفتن به همان سرنوشت.

یوگا X یک سرزده تبلت لنوو مجهز به Android است که دو برابر به عنوان یک مانیتور. ما لازم نیست که یک عکس از این دستگاه هنوز اما Evan Blass انتشار یک تصویر است که به نظر می رسد و نه غیر متعارف برای پایه اندیشه قرص.

جزئیات بیشتر در مورد یوگا X آمده از طریق توسعه دهندگان XDA که گزارش است که نویسنده تا Kottman (@deletescape) یافت اسناد و مدارک است که نه تنها تایید وجود این دستگاه اما همچنین فاش کردن اطلاعات بیشتر.

با تشکر از این اسناد و مدارک ما قادر به یاد بگیرند که یوگا X می تواند به عنوان یک صفحه نمایش ثانویه برای دستگاه های دیگر مانند تلفن های هوشمند و قرص است. یکی از اسلاید جزئیات چگونه یوگا X می تواند متصل به دستگاه دیگر از طریق یک میکرو HDMI و کابل مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک نمایش ثانویه.

همه چیز قفل شده است در پشت یک رمز عبور لحظه ثانویه حالت نمایش فعال است بر روی لوح اما هنگامی که آن را غیر فعال یوگا X را می توان به عنوان های معمولی آندروید تخته سنگ. وجود دارد یک دسته از دیگر ویژگی های بسیار خوب است که کاربران بهره مندی از زمانی که این دستگاه چند منظوره است که در ثانویه حالت نمایش از جمله گزینه ای برای سوئیچ خروجی صوتی از این تبلت را به دستگاه های دیگر و بالعکس.

آن را خیلی زود به بحث در مورد انتشار رتبهدهی نشده است, اما آن را به خوبی می دانیم که خیر است در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای درخواست تجدید نظر به مخاطبان است. امیدوارم ما باید بیشتر اخبار در مورد یوگا X به زودی بنابراین در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر در این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im