Lenovo اعلام all-in-one سراب VR S3 هدست

حتی اگر موبایل واقعیت مجازی (VR) دیده می شود رها از اواخر سال با گوگل بی سر و صدا رها کردن پشتیبانی برای آن افکار پوچ VR پلت فرم برای گوشی های آندروید به نظر می رسد در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای آن را به عقب در پاسخ به اجتماعی فاصله و انزوا.

احتمالا با این منطق در ذهن Lenovo اعلام کرده است جدید سراب VR S3 مستقل هدست توسعه یافته در همکاری با پیکو تعاملی یک شرکت که متخصص در واقعیت مجازی و راه حل های به تازگی منتشر شده خود را VR هدست.

مشخصات

Lenovo سراب VR S3 هدست خواهد شد در حال اجرا در سال 2017 پایان Qualcomm Snapdragon 835 processor, و, ورزش, دو 5.5-inch 2160 x 1920 نمایش یکی برای هر چشم با مجموع وزن 475 گرم. در خیر اطلاعیه در طول VR/علیرضا اجلاس جهانی آنلاین, کنفرانس این شرکت همچنین پیشنهاد بیش از سه ساعت از عمر باتری 101° زمینه نمایش و پشتیبانی از عینک است.دیگر مشخصات شامل 4200mAh باتری, بلوتوث 5.0 64GB ذخیره سازی آندروید, 8.1, یک میکروفون و اسپیکرهای دوگانه. دست کنترل نیز ذکر شده در مشخصات فنی این دستگاه که از ویژگی های ساخته شده در پد لمسی و دکمه ها و طراحی شده توسط دو باتری AAA.

با استفاده از

خیر تبلیغ VR هدست استفاده می شود برای انجام وظایف مانند آموزش کارکنان مهندسی و ساخت و ساز و حتی در صنایع نفت و گاز و معدن کسب و کار به عنوان یک راه برای آماده سازی کارگران برای ماشین آلات آنها خواهید بود با استفاده از قبل در حال ارسال بر روی سایت است.

در خیر پشتیبانی صفحه هدست این شرکت چینی همچنین اشاره می کند که سراب VR S3 ثبت نام به ThinkReality پلت فرم را قادر می سازد که شرکت مدیران آن را به صورت انبوه به روز رسانی این هدست به راحتی استقرار محتوا و مدیریت برنامه های نصب شده.

سراب S3 را نیز پشتیبانی Lenovo VR کلاس 2 است که این شرکت آموزشی VR پلت فرم است که وعده یک درجه بالایی از کاربر حفاظت از داده ها و انواع محتوای تعاملی.

سراب VR S3 هدست منتشر خواهد شد زمانی در سه ماهه سوم سال 2020 در انتخاب مناطق که شامل شمال امریکا, انگلستان و ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>