Leaker نشان می دهد PS5 قیمت و preorder زمان

  • سونی گزارش شده که شروع PS5 preorders به عنوان به زودی به عنوان اوایل ماه ژوئن خودی ادعا می کند.
  • نشت در خط با فرد قبلی پلی استیشن 5 نشت که گفت کنسول باید پرده برداری کرد در اوایل ماه ژوئن و آمار فروشگاه در اواسط نوامبر.
  • هیچ مدرکی وجود ندارد که به عقب هر یک از این ادعا ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما هنوز در واقع آن را ببینید اما نسل بعدی PS5 یکی از داغترین محصولات از سال است. که با فرض سونی راه اندازی PS5 در این سال با توجه به همه چیز است که رفتن در حال حاضر با رمان coronavirus. این بحران بهداشتی است که احتمالا به همین دلیل پلی استیشن 5 طراحی یک راز باقی مانده است. سونی قرار بود برای برگزاری یک رویداد پلی استیشن در ماه فوریه یا مارس اما این هرگز اتفاق افتاده است. سونی حتی نمی زمان ارسال رسانه دعوت برای چنین رویداد بنابراین ما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا این شرکت واقعا برنامه ریزی شده به فاش کردن کنسول جدید در اوایل سال 2020 است. سونی نیز از دیگر رویدادهای فن آوری است که به دنبال جمله MWC و چند بازی را نشان می دهد.

گذشته از PS5, لوگو نشان می دهد در CES سال 2020 سونی تا به حال فقط دو مهم دیگر PS5 اطلاعیه ها در این سال از جمله PS5 مشخصات اعلام و جدید DualSense کنترلر رونمایی کرد. اما یک PS5 اطلاعیه ممکن است فقط در اطراف گوشه با توجه به چند گزارش از چند روز گذشته. در حال حاضر یکی از کسانی که leakers ادعا می کند که PS5 preorders ممکن است به زودی شروع می شود.

به خوبی متصل وبلاگ نویس گفت: چند روز پیش که PS5 اخبار در حال آمدن است در چند هفته بدون آشکار هر جزئیات. سپس یک leaker که ادعا می کند به دانش از سونی PS5 طرح گفت: در توییتر که کنسول جدید پرده برداری خواهد شد در اوایل ماه ژوئن و که آن را می شود منتشر شده در نوامبر 20.

این فرد می رود به نام @PSErebus در رسانه های اجتماعی و یا او شده است ارسال قرار PS5 جزئیات از اواخر سال 2019. در آن زمان قرار خودی ارائه شده همان تاریخ انتشار برای gaming rig و گفت: این کنسول خواهد هزینه $499.

در اخیر پاسخ به دیگر کاربران توییتر خودی گفت که بازی های ویدئویی خرده فروش بازی را در فروشگاه PS5 preorders برای £50 اضافه کرد که بدون سپرده مورد نیاز است اگر شما پرداخت آنلاین برای کنسول. “پرداخت خواهد شود تا هفت روز قبل از نوامبر 20, 2020, تاریخ انتشار,” the leaker گفت. “Preorders آغاز و در هفته اول ماه ژوئن است.” او اعلام کرد که بازی نمی خواهد فاش کردن هر گونه PS5 preorder جزئیات تا زمانی که سونی اعلام کرد که آنها را برای اولین بار.

کسانی که تاریخ در خط با آنچه @PSErebus شده است به tweeting طی چند روز گذشته. سونی باید پرده کنسول در ماه ژوئن 2nd و انتشار آن در نوامبر 20, اگر این اطلاعات دقیق است. ما هیچ راهی به بگویید که آیا leaker قابل اعتماد اطلاعات و این ها همه می تواند جعلی. این leaker شده است در دفاع از خود و یا نشت و نه به شدت آنلاین دعوا دیگر PS5 شایعات. کسانی که شایعات نمی تابه, البته, اما, که به دلیل 2020 متزلزل شده است تا با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را جالب خواهد بود تا ببینید که آیا سونی خواهد شد و میزبان هر نوع رویداد در ماه ژوئن و اگر آن را آماده به پا زدن کردن preorders تا به زودی. یک گزارش اخیر گفت که سونی تلاش کرده است به قیمت پایین تر از PS5 و عرضه ممکن است پرشیب در راه اندازی. اوایل preorder تاریخ را به سونی زمان برای آماده سازی PS5 راه اندازی بر این اساس اندازه گیری منافع مصرف کننده. گران تر کنسول ممکن است دشوار فروش در یک سال و زمانی که میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما آن را نیز می تواند مشکلات مطرح اگر PS5 تقاضا بیش از عرضه زیر کنسول های انتشار و که قطعا می تواند اتفاق می افتد با توجه به نحوه مخل coronavirus شده برای کارخانه ها در چین.

منبع تصویر: Olly Curtis/Future Publishing/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>