در اوت 5 در آینده Samsung Galaxy Unpacked event ما باید ببینید توجه داشته باشید کهکشان 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده معرفی شده همراه با دنباله به کهکشان بریزید و Galaxy Z تلنگر. کسانی که آینده foldables خواهد بود به نام Galaxy Z برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G بود. در حالی که Galaxy Z برابر 2 نه تنها یک نامه جدید اضافه شده به نام (با توجه به شایعات) این گوشی نیز صفحه نمایش های جدید هر دو در داخل و خارج.
به جای این که سخت به حرکت صفحه نمایش خارجی در کهکشان برابر با آن بزرگ ناهنجاری های Galaxy Z برابر 2 ممکن است از ویژگی های یک 6.23-اینچ صفحه نمایش با اندازه کوچکتر ناهنجاری ساخت صفحه نمایش آسان تر به استفاده از. در حال حاضر کاربران نمی خواهد که برای باز کردن دستگاه به گرفتن برخی از کارهای جزئی انجام می شود. شایعه داخلی روی صفحه نمایش 7.7 اینچی است که کمی بزرگتر از 7.3 اینچ تبلت اندازه صفحه نمایش اصلی است.

علاوه بر اضافه کردن 5G اتصال به Galaxy Z تلنگر 5G های Snapdragon 855+ پلت فرم تلفن همراه است که بنا به گزارش ها در حال جایگزین شدن با یک اورکلاک Snapdragon 865 SoC. دیگر مشخصات شایعه نشان می دهد که Z تلنگر 5G را حفظ خواهد کرد 8GB حافظه و 256 GB از ذخیره سازی بر روی اصلی مدل LTE. به 6.7 اینچ UTG صفحه نمایش باقی می ماند همان و صدای تیک تیک است که هنوز هم وجود دارد به تف کردن اطلاعیه ها در همان شیوه ای به عنوان یک صدای تیک تیک.

به لطف عرضه محدود از UTG موجود احتمالا در حال رفتن به عنوان سخت به پیدا کردن دستگاه پس از راه اندازی آن را به عنوان خواهد بود به آن را ندارند. اصلی بود که در قیمت $1,380 و 5G نوع است که مطمئن شوید که به پوشیدن گرانتر برچسب شده است. و در حال حاضر وجود دارد بسیار ضعیف اقتصاد جهانی برای مقابله با. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به خوبی بالا قیمت گوشی ها را به فروش برساند در طول باقی مانده از این سال است. جالب است که صفحه نمایش تحلیلگر راس جوان ادعا می کند که اصلی Galaxy Z تلنگر شده است بهترین فروش foldable دستگاه برای سال 2020 به تاریخ. آن را نیز کم هزینه در مقایسه با 1500 دلار موتورولا razr و $1,980 Galaxy برابر شده است.

اوایل امروز سالن از شهرت tipster Evan Blass ارسال شده در توییتر یک تیزر نمایش سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G که در افسانه عارف رنگ برنز. این واقعیت که ما در حال دیدن دنباله برای همه foldables منتشر شده توسط تولید کنندگان عمده به ما می گوید که foldable انقلاب شروع به دست آوردن برخی از کشش. یک خرد اقتصاد جهانی ممکن است بهترین تست مسیر بنابراین ما تصور می کنیم که سامسونگ و موتورولا و هواوی را در حداقل سه دور با زمان bendys قبل از رسیدن به هر گونه نتیجه گیری.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im