درز مشخصات تذکر است که HTC Desire 20 نرم افزار نمی خواهد زندگی می کنند تا نام خود را

گوشی موسوم به “htc_bymdugl” و حمل شماره مدل “HTC 2Q9J10000”.

HTC Desire 20 Pro قرار است مشخصات underwhelming به حداقل می گویند

با توجه به لیست گوشی خواهد بود طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 665 یک چیپ ست که در نیمه اول سال 2019 و پس از آن موفق شده است تا کنون بیشتر قادر به SoCs. سن سیلیکون خواهد بود زوج با 6GB رم. تلفن را کشتی با اندروید 10 و آن را در واقع HTC اولین گوشی با این نسخه از سیستم عامل. برو HTC.

صفحه نمایش گوشی را ظاهرا باید یک قطعنامه از 2340×1080 و در هر یک قبلی نشت آن را یک پانچ-سوراخ طراحی شده است. در پشت ما احتمالا یک چهار دوربین نصب فیزیکی و اسکنر اثر انگشت. از آن خواهد شد به احتمال زیاد یک جک هدفون 3.5 mm بیش از حد.

اگر نشت دقیق هستند, HTC Desire 20 Pro خواهد بود قابل توجه ارتقاء بیش از تمایل 19 به علاوه. اما در اینجا چیزی است: HTC گوشی های خوبی محک بزند. HTC موفق به نگه دارید تا با رقابت و ادعا میل 20 Pro مشخصات غمگین هستند حتی برای یک midranger. و دانستن HTC این گوشی به احتمال زیاد بیش از قیمت آن بیشتر خواهد شد قرار داده مصرف کنندگان است.

رقابت در میانی بازار گرم می شود و در دوران اخیر با فروشندگان تجهیز خود را مقرون به صرفه, گوشی گل سرسبد ویژگی های سطح. در سال silicon جفت با دیگر underwhelming مشخصات را به سختی انجام ترفند برای HTC. این شرکت تایوانی یک بار امیدوار کننده گوشی های هوشمند با نام تجاری اما آن را به وضوح به نظر می رسد از دست داده اند راه خود را.

نه که ما فکر می کنم شما مراقبت اما HTC Desire 20 Pro ممکن است وارد ماه آینده.

این گوشی ظاهرا خواهد بود و پس از 5G گوشی در ماه جولای. خواهد بود هر گونه خوب است ؟ ما به شما هشدار می دهند در برابر گرفتن امید خود را بیش از حد بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>