آن را ایمن می گویند HTC شکوه روز پشت تایوان بر اساس تولید کننده گوشی های هوشمند است که به اندروید یک “رویایی” شروع راه بازگشت در سال 2008 اما باور کنید یا نه, این شرکت هنوز زنده است و لگد و… به نحوی آماده سازی یک دستگاه جدید است که صدا و یا نیمه بد برای یک تغییر است.

در حالی که ما نمی دانیم که داستان پر از آینده تمایل 20 نرم افزار در عین حال ما در حال حاضر می دانیم به اندازه کافی به واقع انتظار این چیز را بهتر برداشت اول از اصل همه HTC گوشی های 2019.
بدیهی است که طرح نمی تواند رنگ کل تصویر و انجام پیچیده گوشی طراحی, عدالت, اما حداقل در نگاه اول ادعا HTC Desire 20 Pro می کند شبیه, زیبا وان پلاس 8 از جلو و… خوب به دنبال Xiaomi Mi 10 از پشت. این است که “مدرن” دستگاه ما در حال برخورد با اینجا اتخاذ مرسوم سوراخ پانچ به جای یک بریدگی یا منسوخ صفحه نمایش ناهنجاری و همچنین به عنوان یک چند دوربین عقب رو راه اندازی متشکل از چهار تصویربرداری سنسور.

به عنوان شما می توانید متوجه چهارم دایره در پشت میل 20 Pro بطور قابل توجهی کمتر از سه تن دیگر که احتمالا بدان معنی است که ما در حال نگاه کردن به یک سنسور عمق در اینجا در علاوه بر این به یک اولیه گسترده ای فوق العاده و یک تله یا لنز ماکرو. به طور طبیعی ما باید منتظر تایید در مشخصات دوربین جلو اما فقط در صورت تمایل نام و نام خانوادگی را ندارد آن را به اندازه کافی روشن اخیر معیار اچ گوشی قطعا اواسط محدوده وضعیت در سنگ.

که برای تلفن های موبایل مانند یک کار غیر ممکن برای یک تلفن حمل چنین فراموش شدنی و خسته کننده نام اما دوست عزیز حداقل HTC Desire 20 نرم افزار هنوز هم دارای یک جک هدفون برای رفتن آن. و عقب نصب شده اسکنر اثر انگشت است که باقی می ماند یک انتخاب عاقلانه تری از یک صفحه نمایش سنسور به خصوص در اواسط محدوده بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de