به بیرون درز ارائه فاش سه Samsung Galaxy جوانه های زنده, رنگ های

یکی دیگر از عمده نشت آینده سامسونگ محصول. این زمان در اطراف ما در حال نگاه کردن به فوق العاده با کیفیت بالا و مطبوعات ارائه از شرکت بعدی واقعی بی سیم earbuds انتظار بسیار زیبا دیدن نور روز هر روز در حال حاضر در کنار کهکشان دیده بان 3.

ظاهرا لقب کهکشان جوانه های زنده, این عجیب به شکل “hearables” واقع شد به بیرون درز برای اولین بار چند ماه پیش. اما در حال حاضر ما به اتمام کلیه لوبیا به سبک جوانه در یک مغرور عارف رنگ برنز علاوه بر کلاسیک سیاه و سفید رنگ.
در حالی که Evan Blass نمی طلسم بازاریابی نام که چشم نواز نوع برای ما امروز ما در حال حاضر می دانیم هر دو توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده و کهکشان دیده بان 3 در مجموعه ای به در آمده “عارف برنز” طعم بنابراین ما می توانید با خیال راحت فرض همان نام مورد استفاده خواهد شد برای این تطبیق Galaxy جوانه زندگی می کنند.

آنچه که ما هنوز نمی دانیم این است که آیا یا نه سامسونگ سوم-ever true بی سیم از earbuds خواهد بود شرکت برای اولین بار به ادغام state-of-the-art فعال لغو سر و صدا فن آوری و در نتیجه به طور مستقیم در رقابت با اپل high-end $250 AirPods Pro. این چیزی است که در Galaxy جوانه زنده شایعه به قیمت حدود $150 علامت مطابق غیر ANC کهکشان جوانه+.
چیزی به ما می گوید شما نمی توانید هر دو یک قیمت معقول نقطه و یک AirPods Pro-رقابت لیستی از ویژگی های پس از آن باقی مانده است دیده شود که کدام یک از این دو شایعه جزئیات در نهایت تابه.

بدیهی است که امروز به بیرون درز کدها با کمی در راه از تایید مشخصات و قابلیت های ارائه شده ما را روشن نگاه تا حدودی دلپذیری مربع شکل شارژ مورد در حالی که همچنین نمایشگاه حضور دو میکروفن و یک بلندگو در سمت منتشر نشده از earbuds خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de