درز ویدئو تبلیغاتی سامسونگ Galaxy A21s نشان می دهد دو انبار نرم افزار دوربین امکانات

در ماه ژانویه گزارش کردیم در مورد جانشین Samsung Galaxy A21, این A21s که گزارش شده است که به زودی حتی اگر گوشی هنوز اعلام نشده. SamMobile گزارش می دهد که گوشی های هوشمند در حال حاضر دریافت بلوتوث و Wi-Fi گواهینامه و گذشت FCC. در حال حاضر وجود دارد یک ویدیو تبلیغاتی این گوشی است که به بیرون درز می کند که ما را با برخی از اطلاعات جالب در رابطه با برخی از ویژگی های دوربین. رنگارنگ تصویری زیر نشان می دهد دو ویژگی: علیرضا ابله و ویدئو زندگی می کنند. یکی از اولین کاربران فراهم می کند با یک راه سرگرم کننده برای تقریبا قرعه کشی بر روی خود و یا افراد دیگر. این دوربین قادر به تشخیص چهره و علیرضا ابله در آن آن را دنبال خواهد کرد زمانی که آن حرکت می کند در حالی که خطوط در محیط زیست نمی خواهد حرکت کند.

ویژگی دوم را با ارائه یک راه آسان برای کاربران به جریان ویدئو در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram و یوتیوب. علاوه بر این ویدئو را تایید نام گوشی Samsung Galaxy A21s.

بیشتر چه, آینده تلفن اواسط محدوده خواهد بود بنا به گزارش موجود در سیاه و سفید, آبی, قرمز و سفید شایعه به Exynos 850 processor, 3GB RAM, و ذخیره سازی تا 64. بنا به گزارش ها این گوشی قابلیت پشتیبانی از چهار دوربین با راه اندازی اولیه تیرانداز از 48MP یک 8MP ultra-wide لنز و 2MP ماکرو در حالی که دوربین جلو گفته می شود 13MP تیرانداز. علاوه بر این گوشی های هوشمند شایعه شده است که یک بزرگ از 5000 میلی آمپر باتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im