موتورولا در حال حاضر پرده برداری از 12 گوشی های هوشمند از ماه ژانویه از جمله شش Moto G مدل به بازار عرضه شده تحت نام هشت و دو موتورولا یک دستگاه و دو موتورولا لبه محصولات. شیکاگو-بر اساس برند نیز پرده برداری از دو Moto E گوشی های هوشمند اما به زودی که صف خواهد شد و شامل یک مدل سوم.

موتور E7 Plus خواهد بود که بعد از گوشی موتورولا صف

مردمی در بیش از 91Mobiles به دست آمده از تصاویر زنده از آنچه که ادعا می شود آینده Motorola Moto E7 به علاوه.آن را ویژگی های یک صفحه نمایش کامل با waterdrop-مانند شکاف است که شامل یک دوربین عکاسی از خود. باریک ناهنجاری و ضخیم تر چانه هستند احتمالا در حال حاضر بیش از حد اما با توجه به شرایط نور آن نمی تواند گزارش با یقین است.

پانل مشخصات نشده اند نشان داد اگر چه موتورولا می کند به طور معمول استفاده مجدد از نمایش بر روی مدل های موجود به نگه داشتن هزینه های پایین. که به در نظر گرفتن موتور E7 به علاوه ممکن است ویژگی های یک 6.5-inch HD+ صفحه نمایش مانند یک فیوژن و موتور G8 قدرت Lite.
تبدیل گوشی های هوشمند بیش از نشان می دهد عمومی طراحی شده است که در حال حاضر در ارتباط با موتورولا. پیشرو راه عمودی ماژول دوربین که به نظر می رسد به خانه دو سنسور و یک فلش LED و فوکوس خودکار لیزر سیستم.

نیز وجود دارد یک آرم موتورولا که به نظر می رسد به عنوان سمبل یک اسکنر اثر انگشت. اتمام بسته یک USB-C پورت در پایین گوشی است. در حال حاضر وجود دارد هیچ کلمه ای در مشخصات داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de