همکاری با گلدمن ساکس اپل راه اندازی کارت اعتباری خود در سال گذشته به نام اپل کارت. هیچ هزینه وجود دارد اگر چه توازن در بهره و کاربران دریافت پاداش نقدی روزانه. در حال حاضر TechCrunch به دست آمده برخی از تصاویر به بیرون درز است که به نظر می رسد برای نشان دادن جدید گوگل دبیت کارت. بر اساس این تصاویر گوگل را مجبور مختلف همکاران بانک از جمله سیتی و Stanford Federal Credit Union.

گوگل کارت اعتباری می تواند کمک به شرکت گسترش به مصرف کننده خدمات مالی

جدید کارت بانکی خود به کار خواهد کرد با همراه چک کردن حساب و برنامه Google; از طریق این برنامه دارندگان کارت قادر خواهد بود تا به بررسی خرید یک نگاهی به تعادل خود را و بیشتر. یک منبع مختلف (به غیر از یکی که ارائه TechCrunch با تصاویر) می گوید که گوگل در حال کار بر روی یک کارت اعتباری است که می تواند رکن اصلی یک مطلب بلند پروازانه گوگل پرداخت برنامه. در حال حاضر گوگل, پرداخت, کاربران می توانید آنلاین و نظیر به نظیر پرداخت توسط لینک برنامه به یک کارت اعتباری منظم. این نرم افزار قابلیت خواهد بود افزایش یافته است با انتشار کارت جدید.

این کارت می تواند به گوگل ورود به دنیای خدمات مالی. ما به راحتی می تواند تصور کنید که گوگل ارائه هیچ هزینه بانکی و معاملات سهام آن همه متناسب با گوگل در تلاش برای یادگیری همه چیز در مورد همه است. ما باید اشاره کنم که اگر گوگل با انتشار یک کارت بدهکاری این امر یک ثانیه منتشر شده توسط شرکت. شما ممکن است به یاد بیاورید که در سال 2013 این شرکت معرفی گوگل کیف پول کارت اعتباری. گوگل تعطیل کارت در ژوئن 2016.

یک درز تصویر از چه کارت را ظاهرا شبیه نشان می دهد که هیچ شماره حساب به نظر می رسد بر روی آن. در جلو خواهد بود که گوگل نام و نام بانک همکاری با گوگل در این حساب خاص. وجود خواهد داشت یک تراشه جاسازی شده در کارت بدهی و آن را به کار بر روی ویزا شبکه اگر چه مسترکارت نیز می تواند درگیر. گوگل پرداخت برنامه استفاده می شود به انتقال وجوه و اضافه کردن پول به حساب. یک نسخه فیزیکی از کارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت را در داخل فروشگاه با نگه داشتن آن را به یک نقطه از فروش ماشین آلات. یک نسخه مجازی از این کارت که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش گوشی نیز می تواند قرار داده شده در نزدیکی یک نقطه از فروش, ماشین خرید; به صحت هر معامله یک پین اثر انگشت یا تشخیص چهره استفاده خواهد شد. آنلاین و یا در برنامه خریدهای می توان با استفاده از یک حساب مجازی شماره.

برنامه را نشان می دهد یک لیست از معاملات اخیر از جمله نام از کسب و کار کارت استفاده شد در تاریخ و قیمت معامله. اگر یک کاربر کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید یک تاجر خاص محل فروشگاه را نشان می دهد تا بر روی یک نقشه بر اساس درخواست.

به این دلیل که کاربر شماره حساب متفاوت از شماره مجازی استفاده می شود که برای هر یک متفاوت معامله اگر یک کارت از دست داده و یا به سرقت رفته را می توان قفل شده است و یک کارت جدید دستور داد در حالی که دارنده حساب در ادامه به دسترسی به حساب خود را از طریق تلفن و یا آنلاین. و اگر کسی معتقد است که هکرها با دسترسی به حساب خود همه چیز را می توان قفل شده است و تمام پرداخت ها و نقل و انتقالات مسدود شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که اپل کارت یک کارت اعتباری ارائه می دهد که هر دارنده حساب خط اعتباری است که او می تواند دسترسی. آنچه که گوگل در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که یک کارت اعتباری است که به دارندگان دسترسی تنها به پول که قبلا داخل سپرده یک حساب کاربری. این بدان معنا نیست که مانند یک کارت نخواهد بود پرسود تا آنجا که گوگل نگران است. صنعت خدمات مالی است همه چیز در مورد تولید هزینه های کوچک است که اضافه کردن بیش از زمان برای تبدیل شدن به مبالغ زیادی از پول است. اپل برای مثال نگه می دارد .15% از مبلغ هر تراکنش پرداخت برای استفاده از اپل پرداخت. برای هر 100 دلار معامله اپل نگه می دارد و 15 سنت. که صدا نمی مانند اما اگر شما آن را ضرب در تعداد معاملات است که این دسته هر روز آن را تبدیل به یک جامد ساخت پول سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de