به بیرون درز توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G Exynos معیار اشاره به شکاف بزرگ با ما نسخه

در حال حاضر روشن است که وجود خواهد داشت حداقل سه توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra نسخه بسته به اینکه آیا آنها 5G اتصال و چیپ ست آنها طراحی شده توسط. شایعه توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده (هر سامسونگ آن را خواند) مدل بدون 5G اتصال با شماره مدل SM-N985F.
به عنوان نمونه این شماره نشان می دهد که این یک نسخه Exynos برای بازار بین المللی و تعجب همه حامل های خارج از کشور وارد 5G موش نژاد مانند Verizon, AT&T یا T-Mobile داشتن در آن را در اینجا. FCC مثال برای SM-N985F به وضوح فاقد 5G فرکانس پشتیبانی در تمام اتصال, اشاره, بیش از حد.

از سوی دیگر وجود یک مدل مشخص شده به عنوان SM-G986B است که یک نسخه Exynos با 5G اتصال دوباره برای بازار بین المللی است. این نوع Snapdragon برای ما اما تنها در دسترس خواهد بود با یک 5G مودم تبدیل شده است.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G Exynos در مقابل Snapdragon chipset معیار عملکرد

تمام کسانی که گزارش می دهد که توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G خواهد بود که با برخی از مرتب کردن بر اساس از افزایش Exynos 990 چیپ ست در جهانی آن نوع ممکن است پیش از موعد به نظر می رسد. Exynos نسخه با شماره مدل SM-G986B فقط ظهور در تست Geekbench MySmartPrice یافت و به ثمر رساند کمتر از آنچه SM-G986U نسخه Snapdragon chipset به ثمر رساند.

آن را در واقع شبکه در اطراف میانگین نمره از یک کهکشان S20 فوق العاده با همان مقدار از RAM و چیپ ست بنابراین وجود خواهد داشت هیچ جادویی را به دست آورد عملکرد از Exynos 990 در جهانی نسخه از Note 20 فوق العاده به نظر می رسد.
خوشبختانه ما نسخه به دلایل مربوط به شبکه حامل و Qualcomm مودم اختراعات خواهد شد ورود با Snapdragon 865+ که بیشتر بزرگنمایی شکاف با Exynos نسخه.

اگر ما به مقایسه با Snapdragon 865+ گوشی که ما تست میکنیم ما ROG تلفن 3 نقد و بررسی نشان می دهد آن را به ثمر رساند 3369 در Geekbench 5 چند هسته ای معیار بنابراین تفاوت عملکرد ممکن است کاملا استارک.

البته ممکن است این یک نسخه خرده فروشی از گوشی و تعداد واقعی کمتر مهم تر از گرفتن گلوگاه و حرارت دادن تحت فشار و همچنین عملکرد گرافیکی که سامسونگ نیز خطاب اضافی خنک کننده و Exynos 990 بهینه سازی, بنابراین ما فقط باید صبر کنید و تست برای خودمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net