نشت می گوید تاشو, آی فون دارای دو پانل های صفحه نمایش به نظر می رسد مانند آی فون 11

  • اپل در حال تست یک foldable آیفون با دو گسسته نمایش با توجه به نشت.
  • جدید نشت ادعا می کند که foldable آیفون دارای دو پانل های صفحه نمایش بر روی یک لولا لبه های گرد مانند آی فون 11 و پیشانی خارجی نمایش به صورت ID سنسور.
  • اپل نمی رود به فاش کردن این foldable آی فون در هر زمان به زودی.

در طول چند ماه گذشته شده اند هولناک با آی فون 12 نشت. حتی در میان همه گیر جهانی است که تعطیل خیلی از نشت ادامه دارد و ما فکر می کنم ما در حال حاضر همه چیز را می دانم که وجود دارد این است که بدانید در مورد اپل بعدی عمده گل سرسبد گوشی های هوشمند.

با توجه به قبلی نشت وجود خواهد داشت چهار iPhone 12 مدل منتشر شد این سقوط: 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 6.1 اینچی آیفون 12 Pro و یک 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. هر چهار مدل انتظار می رود که صفحه نمایش OLED و پشتیبانی از شبکه های 5G. اخیر شایعات نیز اشاره که طراحی این گوشی خواهد بود به طرز محسوسی متفاوت از دیگر مدرن اپل به عنوان لبه های صاف از آیفون 4 عصر در حال ظاهرا بازگشت. ما شاهد چه به نظر می رسد فیزیکی قالب و نقشه از طراحی جدید فقط این آخر هفته گذشته.

بنابراین در حال حاضر که آیفون 12 شده است به طور کامل خراب چه چیز دیگری است که اپل مشغول کار بر روی?

در یک سری از توییت در روز شنبه, صفحه اول Tech میزبان جان Prosser مشترک جزئیات جدید در مورد “تاشو” آی فون که اپل گفته می شود کار بر روی. با توجه به Prosser, دستگاه واقعا یک گوشی تاشو که ما آنها را می دانیم — به عبارت دیگر هیچ چیز مانند سامسونگ کهکشان برابر شده است. Prosser می گوید که در حال حاضر نمونه اولیه “دارای دو پانل های صفحه نمایش بر روی یک لولا” و “دور استیل لبه” مانند آی فون 11. هیچ آی فون X-سبک شکاف اما Prosser می گوید که “کوچک پیشانی” در بیرونی صفحه نمایش به صورت ID سنسور:

جای تعجب نیست, بسیاری از مردم در پاسخ با عکس های دیگر گوشی های تاشو و مفاهیم که Prosser گفت که اپل تاشو دستگاه “نیست نگاه مانند آنها فقط گیر دو گوشی با هم.” اپل نیست با استفاده از یک تک انعطاف پذیر پانل اما Prosser می گوید که “زمانی که صفحه نمایش در حال گسترش به نظر می رسد نسبتا مداوم و بدون درز.”

ما در حال رفتن به باقی می ماند فوق العاده تردید وقتی که می آید به گزارش در مورد اپل نمونه اولیه سخت افزار می شود آن را یک foldable آی فون یا یک جفت از عینک واقعیت افزوده, اما وجود دارد هیچ انکار که جان Prosser شده است فوق العاده منبع قابل اعتماد از اپل نشت در تمام طول سال. او به درستی پیش بینی راه اندازی آیفون SE و MacBook Pro در این بهار و در حال حاضر ارائه اطلاعات دقیق در مورد آیفون 12 مدل. او است که به وضوح گرفتن اطلاعات دقیق قبل از هر کس دیگری است که چرا ما نمی شود جای تعجب نیست اگر این foldable نمونه واقعی است.

در نهایت Prosser همچنین می گوید که او “حتی نزدیک” به دانستن هر چیزی در مورد تاریخ انتشار بنابراین انتظار نداریم که هر گونه اطلاعیه ها از اپل در آینده نزدیک. سپس دوباره WWDC مناسب است در اطراف گوشه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>