لوله گدازه در مریخ می تواند عمل به عنوان ارائه میشود خانه برای فضانوردان

Crewed ماموریت به مریخ ممکن است تکیه بر منقرض لوله گدازه به ارائه سرپناه از تابش. محققان تست چگونه به خوبی گد

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
  • Crewed ماموریت به مریخ ممکن است تکیه بر منقرض لوله گدازه به ارائه سرپناه از تابش.
  • محققان تست چگونه به خوبی گدازه غارها در زمین بلوک تابش و نشان می دهد که همان سازه بر روی مریخ را مناسب خانه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

انسان به عهده دارد به مریخ و ما ممکن است که زودتر از شما فکر می کنم. فرض ناسا crewed آرتمیس ماموریت به ماه رفتن خوب ما می تواند یک فشار به کشف سیاره قرمز در فرد در این دهه با ماموریت گرفتن زمین به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

بسیاری از مشکلات را باید حل بین در حال حاضر و پس از آن ، نه دست کم از آن این سوال مطرح است که در آن فضانوردان زندگی می کنند پس از ورود به. در حال حاضر یک مطالعه جدید نشان می دهد که آماده خانه های ساخته شده در حال حاضر ممکن است در انتظار فضانوردان هنگامی که آنها وجود دارد به عنوان طولانی به عنوان آنها می دانند که به کجا نگاه.

امروز مریخ سرد و خشک و نسبتا آرام بود اما به مراتب بیشتر محیطی فعال در آن گذشته است. دانشمندان در حال حاضر دیده می شود شواهد عظیم لوله گدازه را پنهان در زیر سطح این سیاره و مناطق که در آن زمین است مجوف نشان می دهد که چگونه بزرگ و گسترده هستند.

زمانی که فضانوردان در سفر به ماه آنها را صرف مقدار زیادی از زمان در داخل فضاپیما است که آنها را به ارمغان آورد وجود دارد. سرانجام پناهگاه ممکن است ساخته شده بر روی سطح ماه, اما در حال حاضر ناسا فقط می خواهد انسان را به کاوش و سپس عقب نشینی به ایمنی نسبی از کشتی خود را.

فضانوردان سفر به مریخ به احتمال زیاد خواهد ماندن بسیاری دیگر از کسانی که سفر به ماه. سفر به مریخ است و آن را حس می کند برای به دست آوردن بیشتر از یک ماموریت است که خواهد بود unfathomably گران و دشوار است. زندگی در داخل یک فرود فضاپیما برای مدت طولانی است که ممکن است امکان پذیر نمی شود. تخلیه ساختمان منابع به سیاره سرخ و انجام یک کمی از ساخت و ساز نیز در این کارت فقط رتبهدهی نشده است. است که برگ های طبیعی از ویژگی های مریخ به عنوان شاید تنها گزینه برای طولانی مدت پناهگاه.

در یک مقاله جدید به رهبری برای انتشار در مجله واشنگتن فرهنگستان علوم (PDF) محققان کشف امکان استفاده توخالی لوله گدازه بر روی مریخ به عنوان پناهگاه از عناصر. به عنوان LiveScience , گزارش, آنها را یک مورد فوتی و فوری.

یکی از بزرگترین خطرات برای فضای مسافران عازم به جهان دیگری است که اشعه. ما بیشتر محافظت در اینجا بر روی سطح زمین اما مریخ ارائه نمی همان سود که بدان معنی است که پیدا کردن یک محل برای مخفی کردن از آن است. راک گرایش به بسیار خوبی در جذب تابش و تیم تحقیقاتی آزمایش غارها گدازه بر روی زمین برای دیدن چه مقدار تابش آنها می تواند مسدود.

این یک مقایسه کامل از آنجایی که ما نمی دانیم دقیق خواص لوله گدازه بر روی مریخ, اما محققان نشان می دهد که مریخ غارها می تواند بلوک بیش از 80 درصد از تابش پایین آمدن از فضا. فضانوردان خواهد هنوز هم به طور قابل توجهی بیشتر تابش از آنها را در اینجا بر روی زمین — به خصوص به عنوان آنها را ترک و خود را "خانه" به کاوش سطح -- اما آن را در دراز مدت ماموریت خیلی بیشتر واقع گرایانه است.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech/MSSS

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب