با گوگل انداختن سوم و نهایی اندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش امروز بسیاری از صفحه کاربران مشتاقانه در انتظار اولین آندروید 11 بتا در ماه آینده. دوم بتا منتشر خواهد شد در ماه ژوئن با سوم بتا آینده در طول سه ماهه سوم (جولای تا سپتامبر). نسخه نهایی نیز انتظار می رود منتشر شده در طول همان سه ماهه به احتمال زیاد در ماه سپتامبر.
در ضمن اندروید پلیس کشف شده است یکی از ویژگی های جدید است که کاربران آندروید می تواند به جلو نگاه به آینده آندروید ساخت. با اندروید 11 کاربران قادر به لغو مجوز برنامه های که از آنها استفاده می شود برای ماه می باشد. غیر فعال به طور پیش فرض خودکار لغو مجوز تنظیمات را می توان در پایین برنامه ویرایش صفحه برای هر برنامه. برای دریافت وجود دارد شما می توانید با رفتن به تنظیمات > برنامه ها و اطلاعیه ها > نام برنامه خاص > مجوز. در اینجا چیزی نیست تمام مجوز ها را می توان لغو و به نظر می رسد این بسته نرم افزار درگیر است.

یکی دیگر از ویژگی های پیدا شده توسط 9to5Google در آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش 3 اجازه می دهد تا کاربران به کش رفتن و دور از هر گونه اطلاع رسانی از جمله مداوم اطلاعیه ها. برنامه های با یک اطلاع رسانی در حال انجام هستند کسانی است که ارائه اطلاعات به سایه اطلاع رسانی. در جریان اطلاعیه ها نیز استفاده می شود برای جلوگیری از این سیستم از بسته شدن یک برنامه است که به بالا و در حال اجرا در پس زمینه. هیچ چیز تغییر کرده است وقتی که می آید به رد منظم اطلاع رسانی خواهم یک ایمیل یا یک پیام است. اما زمانی که یک اطلاع رسانی در حال انجام است که دامنگیر دید کاربران را ببینید یک لیست جدید به نام “برنامه های فعال در پس زمینه” است که نشان می دهد این برنامه با اطلاع رسانی در حال انجام. اگر یک کاربر شیپور خاموشی در یکی از برنامه ها در “برنامه های فعال در پس زمینه” لیست که برنامه منتقل خواهد شد به طور منظم اطلاع رسانی سایه. این خواهد بود مفید برای کاربران آندروید که نمی خواهید و یا نیاز به دیدن برخی از اطلاعیه ها در چهره خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de