یکی از سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده را headlining امکانات نیز به علت سخت افزار محدودیت. گوشی بزرگ 108MP گیری نتایج در یک عمق میدان و فاصله کانونی بلندتر هنگامی که در مقایسه با سنسورهای تصویر با پیکسل کمتر. به عنوان یک نتیجه رنج می برد از تلفن فوکوس اتوماتیک در هنگام مصرف closeups به خصوص در شرایط کم نور.

کهکشان S20 فوق العاده است که اساسا خودکار یک ترفند برای دستیابی به تمرکز مناسب

سامسونگ در تلاش است برای درمان این مشکل به حدی خود را با آخرین به روز رسانی به ارمغان می آورد که این نسخه سیستم عامل G98xxXXU2ATE6. به عنوان یک ویدیو نوشته شده توسط SamMobile نشان می دهد این کهکشان S20 فوق العاده را هم اکنون از شما درخواست برای دور برگشت کمی هنگامی که شما حرکت بیش از حد نزدیک به یک شی. شما را وادار به استفاده از یک ضامن دوبله کردن زوم. این را تنظیم سطح زوم به 1.5 x و اجازه می دهد تا شما را از نزدیک و بدون نیاز به حرکت فیزیکی و نزدیک به هدف خود را.

کیفیت تصویر خواهد شد به احتمال زیاد رنج می برند نیست به لطف 108MP سنسور.

از آنجا که کهکشان S20 و کهکشان S20 Plus ندارد 108MP دوربین را به این موضوع و به عنوان یک نتیجه, آنها را دریافت نکرده اند نزدیک عملکرد زوم.

فوکوس اتوماتیک است که یک موضوع کهکشان S20 فوق العاده صاحبان شدند تا در آغوش مورد. اگر چه هیچ نرم افزار رفع حل و فصل می توانید از محدودیت های فیزیکی از دوربین با آخرین به روز رسانی سامسونگ به نظر می رسد که کاهش این موضوع به طور قابل توجهی را قادر می سازد به کاربران برای دریافت یک طعم و مزه از عکاسی ماکرو با تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de