آخرین گزارش می گوید 2020 5G اپل آیفون مدل تولید خواهد شد با شروع ماه آینده

در اولین روز از این ماه ما به شما گفت که 6.7 اینچ, اپل, آیفون, 12 Pro Max و 6.1 اینچ, اپل, آیفون, 12 Pro برای رفتن به شروع تولید در ماه آینده. برای کسانی از شما که از دست داده اند پیگیری از زمان نشستن در خانه و تماشای دو و نیم مردان تکرار خواهد بود که ماه ژوئیه. Digitimes گزارش امروز (از طریق MacRumors) که مهندسی اعتبار سنجی و تست (EVT) برای 2020 آیفون 5G 12 مدل تکمیل خواهد شد در پایان این ماه است. که اجازه خواهد داد که تولید گوشی جدید خود را آغاز و در ماه جولای.
در حالی که Digitimes می گوید که هر چهار مدل های آی فون را شروع مجمع در همان زمان و پرده برداری خواهد شد در ماه سپتامبر مشخص نیست که آیا همه آنها خواهد شد در همان زمان. در سپتامبر سال 2017, اپل پرده برداری از آی فون سری 8 و آیفون X در همان تاریخ اما دومی نیست راه اندازی شده تا November 3rd, که در آن سال. سال بعد اپل معرفی آیفون XR آیفون XS و آیفون XS حداکثر در همان تاریخ در سپتامبر; با این حال آیفون XR نبود منتشر شد تا 26 اکتبر 2018. در سال گذشته هر سه مدل معرفی شدند و راه اندازی با هم.

اپل شروع به تولید آن در گوشی های جدید در ماه آینده

Ming-Chi Kuo از TF تحلیلگر بین المللی که به ظاهر دارای دسترسی به تیم کوک در مغز میگوید که این مدل نرم افزار با پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و mmWave 5G سیگنال به تعویق خواهد افتاد به دلیل آنتن-در-طراحی بسته بندی تغییرات مورد نیاز برای سریع تر mmWave سیگنال. Kuo می گوید که آیفون استاندارد 12 مدل کار با sub-6GHz 5G تنها. اگر این درست است که کمبود گسترده mmWave 5G در ایالات متحده ممکن است به شما یک دلیل برای قرار دادن خاموش به روز رسانی آی فون خود را تا 2021 آیفون 13 خانواده اگر 5G است و دلیل اصلی خود را برای ارتقاء. چرا که ورایزون کار به طور عمده با mmWave طیف را تنها 5G در 60 بازار تا پایان این سال در بهترین سناریو مورد. در حالی که T-Mobile ارائه می دهد در سراسر کشور 5G این است که از طریق استفاده از آن 600MHz کم باند امواج رادیو و تلویزیون; تنها بخش کوچکی از این کشور است که تحت پوشش توسط T-Mobile mmWave سیگنال. به عنوان یک نتیجه کسانی که در ایالات متحده خرید آیفون 12 مدل نرم افزار ممکن است به صورت محدود در مناطق که در آن آنها خواهد شد که 5G خدمات بدون در نظر گرفتن که مدل آنها به خرید و که حامل آنها استفاده کنید.

ارائه آیفون 12 سری فاش جدید زرق و برق دار طراحی می شود که از شر گرد طرف و جایگزین آنها با طرف تخت یادآور آی فون 5 و آیفون 5s. اپل بنا به گزارش ها کاهش می یابد به اندازه شکاف است و انتظار می رود به ارائه چهار مدل مختلف: 5.4-اینچ, آی فون, 12, 6.1-اینچ, آی فون, 12 Plus 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. هر چهار مدل را با استفاده از پنل های OLED با مدل نرم افزار های پویا 120 هرتز سرعت رفرش. هر چهار مدل خواهد بود طراحی شده توسط 5nm A14 Bionic چیپ ست شامل 15 میلیارد دلار (با “ب”) ترانزیستور در داخل. این نرم افزار مدل ها نیز انتظار می رود به ورزش 6GB حافظه به عنوان مخالف به 4GB خواهد شد که بر روی دو تن دیگر از انواع, و, آیفون, 12 configurationsq ممکن است در شروع 128GB در این سال به جای 64GB.

استاندارد مدل های آی فون اعتقاد به وزن با گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین در پشت و شامل یک سنسور LiDar. دومی با استفاده از time-of-flight برای تولید دقیق تر اندازه گیری عمق برای افزایش علیرضا قابلیت های بهبود یافته در نور کم تصاویر و بهتر پرتره. این مدل نرم افزار خواهد شد که همه از این به عنوان به خوبی به عنوان یک تلسکوپی دوربین مجهز به زوم اپتیکال 3x.

اپل ضربه اجرا خانه در سال گذشته هنگامی که آن را به افزایش اندازه از باتری تأمین آی فون 11 خانواده است. ما می توانیم انتظار بیشتر از این سال با یک شایعه تماس برای آیفون 12 Pro Max برای حمل یک باتری 4400mAh. خواهد بود که یک جامد 10 درصد افزایش بیش از 3969mAh باتری در داخل آی فون 11 Pro Max.

در حالی که اپل به زودی شروع به قرار دادن آن جدید 5G در سال 2020 مدل در فر ماه آینده سوال عمده ای که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که زمانی که کوکی ها خواهد شد آماده خوردن است. اذیت کردن قهوهای مایل به زرد, مدیر عامل شرکت Broadcom یک تامین کننده از آی فون Wi-Fi چیپس و دیگر اجزای اشاره کرد در هفته گذشته است که وجود خواهد داشت و تاخیر در انتشار از آی فون 12 خط. Hock گفت که “عمده محصول چرخه تاخیر” در “بزرگ آمریکای شمالی تلفن همراه” مشتری. و این اشاره به تاخیر در راه اندازی 2020 اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>