آخرین LG Infinite شامل منحرف ترویج دو صفحه نمایش و لوازم جانبی

جامعه بدون شک پیشرفته در دهه های اخیر و اگر چه تبعیض جنسی و انحراف هنوز هم بسیار یک اتفاق معمول در تمام نقاط جهان اعمال تلقی می شود به دور از قابل قبول در اکثر کشورها است.

شرکت های بین المللی در حال حاضر اجتناب از هر چیزی است که می تواند تلقی از راه دور جنسیتی و یا انحرافی, به عنوان آنها باید و است که دقیقا همان است که چرا آخرین پست های رسانه های اجتماعی توسط ال جی است که به خصوص تعجب آور است.

LG لهستان منتشر شده تصویری دیروز

شرکت کره جنوبی به تازگی نوشته شده غیر قابل قبول ویدئو رسمی ال جی لهستان Infinite صفحه که با ترویج دو صفحه نمایش و لوازم جانبی برای LG V60 ال جی و دیگر سازگار با گوشی های هوشمند.

این تصویری (از طریق Rubén Chicharro) در سوال که در حال حاضر مشاهده شده است بیش از 2 میلیون بار به تصویر می کشد یک خزنده منحرف قدیمی خود را با استفاده از دو دستگاه صفحه نمایش برای گرفتن عکس نامناسب از یک زن جوان بدون رضایت او. مرد فراموش برای خاموش کردن صدای شاتر باعث به نوبه خود در اطراف و گرفتن تلفن.

او ابجو بد و کم مایه درست اما فقط می یابد selfies, باعث او را به عذر خواهی و بازگشت به دستگاه. این منحرف و سپس ابجو بد و کم مایه از چپ به فاش کردن چند عکس از دامن او که به ظاهر که در آن طنز نهفته است با توجه به LG لهستان.

این داستان به روز خواهد شد زمانی که ما دریافت نظر رسمی از ال جی در مورد این ویدئو و چگونه از آن تصویب شد برای رسانه های اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>