آخرین آی فون 12 Pro Max, تصویر, ارائه, نشان می دهد شکاف نشده budged بسیار

اپل اپل انجام خواهد شد نسبتا بزرگ طراحی مجدد این سال و این تیم از کوپرتینو است که انتظار می رود به خندق ال سی

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
اپل اپل انجام خواهد شد نسبتا بزرگ طراحی مجدد این سال و این تیم از کوپرتینو است که انتظار می رود به خندق ال سی دی صفحه نمایش برای سوئیچ کامل به نورتاب در سال 2020 و همچنین معرفی تملق گفتن طرف قاب.

صفحه نمایش قطر در حال انتظار برای اقامت 5.8 اینچ, 6.06 اینچ و 6.4 اینچ اما جدید 5.4" آیفون 12 است که انتظار می رود معرفی می شود و انعطاف پذیر نورتاب خواهد بود بافته به یک جدید خارجی نگاه کنید. این نکته در مورد طراحی آی فون 2020 مدل jibes با این شایعه که اپل ممکن است اختراع دوباره شکاف به کوچکتر گودی برآمدگی.

اپل تا به حال مشکلات اولیه تولید این صورت ID ماژول برای آیفون X که اولین بار بود آنها را با توجه به دقت مورد نیاز برای بخش های خاصی, اما در حال حاضر همه از این است که در پشت آن وجود دارد و حتی گزارش شده است که در آن تولید کنندگان موفق شده اند به کوچک شدن کیت بیشتر است.

اگر Finisar و دیگر اپل TrueDepth سنسور دوربین تامین کنندگان موفق شده اند به کل راه اندازی و حتی کوچکتر از آن را توضیح دهد که چرا اپل تصمیم گرفته اند ممکن برای بهبود صفحه نمایش به بدن نسبت بیشتر به وضعیت فعلی آن "تمام صفحه" تلاش درگیری با طراحی مینیمالیستی آن میراث بسیار بدیهی است.

علاوه بر این اپل در حال حاضر ثبت چندین راه آن ممکن است در مورد بدون شکاف. یکی شامل سوراخ هایی در روی صفحه نمایش خود را و یکی دیگر یک ماتریس زیر است که به شما اجازه سنسور قطره چکان عبور بین پیکسل های خود را.

تمام شایعات در نقطه ای که در آن ممکن است کوچک شدن شکاف یک بیت حتی با قاب ، از همان Mobiledirect.ro منبع که نوک ما در مورد آیفون 6 طراحی بر اساس ساز مورد CAD و تصویر ارائه در حال حاضر می آید به آی فون 12 طراحی و شکاف در واقع منقبض یک نی نی به عنوان شما می توانید در زیر ببینید. هیچ چیز جدی هر چند, و نه به عنوان مقدار به عنوان در سایر کدها دیده ایم به تازگی پس از این به نظر می رسد تکامل از طراحی موجود به جای یک نام تجاری جدید انجام, اگر کدها در اینجا نگهداری آب در پایان.

برای آیفون 12 سری اپل بنا به گزارش جدید معرفی فلز midframe شکل است که شما نگاه کنید به بالا همراه با پشت پنل از آنچه ما در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان فوق نام تجاری جدید 5.4" فرم فاکتور. هنگامی که شما اضافه کردن 5G مودم های 5nm اپل A14 و پتانسیل برای Lidar دوربین در پشت Pro مدل نوآوری ممکن است فقط به اندازه کافی برای جذب ارتقا جمعیت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن