آخرین ساختگی واحد برای 5G اپل, آیفون, 12 سری باقی می ماند در خط با شایعات قبلی و نشت

وجود آیفون برای Dummies هستند و گول زنک برای اپل. MacRumors به دست آمده ساختگی واحد به نمایندگی از سه اندازه صفحه نمایش از آی فون اپل 12 خط انتظار ما برای دیدن پرده برداری کرد بعد از این سال: 5.4 اینچ, 6.1 اینچ و 6.7 اینچ. البته اولین چیزی که شما متوجه خواهد شد که بازگشت به طرف تخت ساخته شده است که سال 2010 آیفون 4 طراحی فن های مورد علاقه. اپل نگه داشته و به طرف تخت طریق آیفون 5s قبل از تعویض به گرد طرف که دیده می شود بر روی آی فون 11 خانواده است.
کتاب در مورد تولید کنندگان با استفاده از به بیرون درز مشخصات و نقشهها به طوری که آنها می توانید اولیه شروع به تولید موارد برای نسل بعدی آیفون ، است که چرا شما نباید نگاه کنید تعداد دوربین در پشت هر واحد. فقط به عنوان قبلی کتاب از آی فون 12 که ما به شما نشان شدند نامیده می شوند “ناقص” از نظر دوربین فقط به یاد داشته باشید که چرا این کتاب ساخته شد و شما درک و چرا از آن مهم نیست که به یک تولید کننده مورد اینکه آیا آیفون 12 تا دو یا سه دوربین در ماژول بر روی پشت گوشی.

ساختگی مدل های ساخته شده برای کمک به مورد تولید کنندگان دریافت شروع به سر در تولید لوازم جانبی آنها

با تشکر از ادامه استفاده از شکاف های 5.4 اینچ, آی فون, 12 کوچکتر است در دست از 4.7 اینچ آیفون SE (2020). آیفون 12 Pro در 6.1 اینچ است و بدیهی است که بزرگتر از سال گذشته 5.8-inch میانه کودک, آی فون 11 Pro. و آیفون آینده 12 Pro Max خواهد بود که بزرگترین گوشی اپل تا کنون تولید شده است. نه تنها به دلیل 6.7 اینچ صفحه نمایش

اما به دلیل اندازه واحد بدن. اما از آنجا که ما مطرح این موضوع هنگامی که ما صحبت در مورد صفحه نمایش این سوال است که آیا ما را ببینید سریعتر نرخ refresh از مدرسه 60Hz که زمان آیفون مدل های استخدام. در اوایل سال جاری کلمه بود که “طرفدار” نسخه خواهد بود مجهز به صفحه نمایش که رفرش 120 بار در ثانیه (120 هرتز). اما برخی از tipsters دیدن این ویژگی debuting در 2021.

تمام چهار جدید اپل را 5G, اتصال, اگر چه استاندارد انواع کار ممکن است با آهسته تر زیر 6GHz سیگنال های تنها. آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max باید اتصال به زیر 6GHz و سریع تر (اما سخت تر برای پیدا کردن) mmWave سیگنال. این آیفون 12 خط خواهد شد از ویژگی های چیزی جز پنل های OLED. وقتی که می آید به حافظه استاندارد گوشی های انتظار با 4GB RAM در مقایسه با 6GB در حق واحد است. و برای اولین بار در آیفون, تاریخچه 2020 دستگاه ها باید با شروع 128GB از ذخیره سازی.
سوال بزرگ تا آنجا که دوربین ها نگران هستند که آیا استاندارد (بخوانید غیر حرفه ای) مدل خواهد شد از ویژگی های LiDAR سنسور عمق. برای اولین بار معرفی شده در سال 2020 iPad Pro, قرص این زمان پرواز سنسور است که اقدامات چه مدت آن طول می کشد برای یک نور مادون قرمز به گزاف گویی کردن از یک موضوع و بازگشت به تلفن. مسلح با این اطلاعات محاسبات ساخته شده است که اجازه می دهد تا سنسور LiDAR برای کمک به ارائه بهبود علیرضا قابلیت ها و بهبود بوکه تار در پرتره. علاوه بر عمق سنسور “نرم افزار” مدل های انتظار می رود به ورزش, گسترده, گسترده ای فوق العاده و تله دوربین با 3x زوم. این مدل استاندارد باید مجهز گسترده و گسترده ای فوق العاده خلق کرده (علاوه بر سنسور LiDAR-احتمالا). کمتر از یک هفته پیش و قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفته TF مشتریان بین المللی است که اپل با استفاده از هفت عنصر لنز در آینده گوشی های این تولید باید واضح تر و واضح تر تصاویر از پنج عنصر و شش عنصر لنز مورد استفاده در گوشی های 2019.

از همه مهمتر این تحلیلگر گفت که لنز دوربین تامین کننده Kargan است چهار تا شش هفته پشت برنامه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. این می تواند فشار پشت این تاریخ انتشار برای اولین 5G مدل های آیفون به اواسط ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>