آخرین آی فون اپل 12 نشت: 120 هرتز ارتقاء 5G بزرگتر باتری بهبود یافته دوربین و بیشتر

آخرین نشت مربوط به 5G در سال 2020 آی فون اپل 12 خانواده شده اند منتشر شده توسط XDA حداکثر Weinbach و EverythingApplePro و مهم ترین خبر این است که 120 هرتز ارتقاء شامل خواهد شد با آیفون 12 نرم افزار و آیفون 12 Pro Max. ارتقاء نامی است که اپل با توجه به 120 هرتز سرعت رفرش که آن را ارائه کرده است در iPad Pro پس از 2017. در 120 هرتز صفحه نمایش است که تجدید 120 بار در ثانیه. اپل گزارش شد با هدف 120 هرتز یا 60 هرتز و 90Hz در نظر گرفته نمی شد یک گزینه است.

اپل ارائه خواهد شد پویا 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش بر روی آی فون 12 مدل نرم افزار

با ارتقاء سیستم صفحه نمایش بر روی “نرم افزار” مدل های سوئیچ بین 60 هرتز و 120 هرتز بسته به محتوا. این انجام شده است برای صرفه جویی در عمر باتری اگر چه اپل در حال برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت باتری بیشتر برای این سال مدل. از تجربه شخصی شما واقعا می تواند به شما بگوید که عمر باتری در آی فون 11 Pro Max باور نکردنی است. معمولا وجود دارد در هر نقطه از 30 درصد به 50 درصد از عمر باتری باقی مانده که ما تعطیل در ساعت 3 صبح بعد از یک روز پر از نسبتا سنگین تا سنگین استفاده است. ترکیبی از 5G و ارتقاء است رفتن به نیاز به باتری بیشتر قدرت و اپل انتظار می رود که بسته به آی فون 12 Pro Max با یک باتری 4400mAh ارائه 10.9% افزایش از 3969mAh باتری داخل آیفون 11 Pro Max. منطق مدیره بر روی آی فون 12 مدل نرم افزار خواهد بود به دو بخش تقسیم شده و با توجه به فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser. یک روبان کابل اتصال دو بخش و اعتقاد بر این است که این کار در حال انجام است برای کمک به جای باتری بزرگتر مورد استفاده در هر یک از “طرفدار” واحد است.

ما انتظار داریم که اپل برای عرضه چهار مدل های آی فون جدید برای سال 2020 است. باید وجود داشته باشد یک 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 به علاوه یک 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. تمام چهار خواهد بود طراحی شده توسط A14 Bionic چیپ ست که می تواند اولین 5nm تراشه در داخل گوشی های هوشمند است. با 15 میلیارد ترانزیستور در داخل (در مقایسه با 8.5 میلیارد دلار در A13 Bionic), A14 مصنوعی می تواند ارائه یک پرش خوب در عملکرد و بهبود مصرف انرژی است. 6GB حافظه را گزارش مستقر می شود در این مدل نرم افزار با 4GB در انواع دیگر. هر چهار گوشی در حال انتظار برای کار با هر دو باند بالا mmWave 5G سیگنال و کم به اواسط گروه زیر 6GHz 5G سیگنال.

لنز دوربین در گوشی های جدید خواهد بود 5mm بزرگتر در طول و عرض. با که گفت, ما می تواند به بهبود در نور کم عکاسی در سال 2020 اپل با 2 تا 3 بار سریع تر فوکوس اتوماتیک. تثبیت کننده تصویر نیز بهبود یافته و در اوایل این سال TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo گفت که آیفون 12 Pro Max که یک تکنولوژی جدید به نام Sensor-shift تثبیت کننده تصویر است. این تنظیم سنسور به حذف “می لرزد” به جای لنز. آخرین کلمه این است که این احتمال وجود دارد که این شامل خواهد شد در 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار به عنوان به خوبی.

آیفون 12 و آیفون 12 به علاوه شامل گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین در حالی که مدل نرم افزار اضافه خواهد شد یک لنز تله ارائه 3x زوم اپتیکال و LiDar عمق سنسور معرفی شده در آخرین, اپل, نرم افزار مدل. این سنسور LiDar با استفاده از زمان پرواز فن آوری به بهبود علیرضا قابلیت و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افزایش پرتره بر روی آی فون Pro 12 واحد است. این سنسور LiDar خواهد یافت در سمت راست پایین دوربین است. اپل شد تست 64MP دوربین برای سری آینده اما مهندسین نمی شد با نتیجه خوشحال بنابراین شما باید انتظار سنسور 12MP برای این سال است. اپل همچنین بهبود میکروفن بر روی آی فون 12 سری از جمله های صوتی قابلیت زوم.

طراحی گوشی های جدید خواهد بود یادآور آی فون 5 با طرف تخت به جای گرد ، طراحی جدید است که گفته می شود نگه داشتن به خوبی در اپل داخلی افت آزمون با توجه به Weinbach. و برای کسانی که نفرت شکاف در این سال را به مدل آنها در حال رفتن به کوچکتر است. چهره ID می گوید Weinbach را گسترده تر زمینه-از-مشاهده اجازه می دهد آن را به باز کردن قفل آی فون 12 سری گوشی از زوایای مختلف.
اپل نیز خواهد بود با اضافه کردن یک گزینه رنگ جدید برای آیفون, 12 نرم افزار سری است و نیروی دریایی آبی. متاسفانه از آن خواهد شد به جای نیمه شب سبز که تبدیل به یک ضربه بزرگ در میان آی فون 11 Pro خریداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>