آخرین فرصت برای دریافت AirPods 2 با شارژ بی سیم در پایین ترین قیمت همیشه

  • اگر شما به دنبال برای AirPods معاملات امروز واقعا وجود دارد تنها یک محل است که شما نیاز به رفتن و آمازون است.
  • آمازون است که فروش هر دو شرکت اپل و AirPods 2 مدل در تخفیف عمیق در حال حاضر و که شامل یک 50 دلار تخفیف که دیگر این مدل با یک شارژ بی سیم مورد به پایین ترین قیمت همیشه.
  • شما همچنین می خواهید پیدا کردن AirPods نرم افزار در فروش در حال حاضر در قیمت است که مسابقات آمازون در جمعه سیاه 2019 اما اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید انتخاب کنید تا تجدید AirPods نرم افزار فقط برای $204.99.

همه چیز تقریبا به حالت عادی بازگشت در آمازون به جای دیدن بزرگ حمل و نقل تاخیر بیش از همه سایت بنابراین ما در نهایت شروع به دیدن برخی از قاتل معاملات بر روی محصولات محبوب ترین خارج وجود دارد. که گفت: coronavirus ملزومات هنوز هم پرطرفدارترین محصولات BGR معاملات تیم را پوشش می دهد در حال حاضر. نمونه هایی از امروز شامل یک فرصت نادر برای دریافت واقعی N95 3M ماسک صورت در آمازون, سایت بهترین فروش coronavirus ماسک صورت برای تنها $0.50 هر, و تن از Purell ضد عفونی کننده دست که در انبار و آماده به کشتی است.

دیگر از ملزومات داغترین معاملات در سایت در حال حاضر ممکن است در اپل مختلف بهترین فروش گوشی. AirPods شده است بهترین فروشندگان در آمازون خیلی از آنها برای اولین بار منتشر شد و آنها به نحوی شده است و در انبار در آمازون حتی در حالی که این شرکت با تمرکز به طور عمده در ملزومات است. چه حتی crazier این از این واقعیت است که این غیر ضروری هدفون واقعا هرگز شاهد هیچ گونه جدی حمل و نقل تاخیر است قیمت گذاری — AirPods 2 و AirPods نرم افزار شده است با تخفیف و برای ماه می باشد. در حال حاضر آمازون است که همه چیز را به سطح بعدی.

بسیاری از خوانندگان ما که علاقه مند هستند در AirPods 2 به عنوان مخالف به AirPods Pro انتخاب کردن برای ورود به سطح نسخه عادی شارژ مورد. نیازی به گفتن نیست توضیح خیلی ساده است: آنها ارزان تر است. AirPods 2 دلار خرده فروشی 159 در حالی که مدل به روز رسانی با قابلیت شارژ بی سیم را به فروش می رساند برای $199. در آمازون مدل پایه را می توان در حال حاضر فقط برای $139 که جامد است $20 تخفیف. اگر شما می خواهید به روز رسانی نسخه AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد را به $149.98 با تشکر حتی بزرگتر از 50 دلار تخفیف. که مسابقات تمام وقت با پایین ترین قیمت!

که در آن AirPods Pro نگران هستند این است که در آن شما در پیدا کردن بهترین معامله — اما تنها اگر شما عجله بسر می رسانید. اپل اولین و تنها بند ناف-رایگان بلوتوث گوشی فعال لغو سر و صدا به پشت در فروش در حال حاضر در سال گذشته پایین ترین قیمت از جمعه سیاه و سایبر هفته. این بدان معناست که به جای پرداخت 250 دلار مثل شما که از اپل و یا بیشتر از آن شرکای خرده فروشی شما می توانید سر به آمازون در حال حاضر و انتخاب کنید تا یک جفت برای $234.00. اگر شما می خواهید یک معامله بهتر شما نمره بزرگ زمان اگر شما عجله بسر می رسانید.

آمازون تمدید AirPods نرم افزار در فروش در حال حاضر با شروع در فقط $204.99 که نزدیک به کمترین قیمت دیده ایم. نیز وجود دارد چند فروشندگان مجاز است که آنها را در انبار نزدیک به قیمت یک بار این فروش. تمدید AirPods Pro تضمین شده به کار می کنند و شما باید 90 روز برای بازگشت آنها به هر دلیلی اگر شما راضی نیست.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im