بزرگترین coronavirus مطالعه تاریخ نشان می دهد مرگ و مير و عوامل خطر

  • دانشمندان هنوز نمی باید تمام سوالات خود را پاسخ داده و در عین حال در مورد کوروناویروس از جمله همین دلیل بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از آن زمانی که آن را به نظر می رسد به سختی بر دیگر افراد آلوده در همه.
  • یک مطالعه جدید از انگلستان بر اساس داده ها از میلیون ها نفر از بیماران وانمود به بزرگترین چنین مطالعه و در عین حال از ویروس و ارائه معتبر نگاهی به عوامل خطر مرگ ناشی از COVID-19.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم در مورد کوروناویروس در قلب همه گیر که هنوز فراگیر در سراسر جهان از جمله چرا برخی از افراد آلوده بدون علامت در حالی که چربی بدن (و در نهایت کشتن) افراد دیگر است. دانشمندان در حال مسابقه برای یادگیری تا آنجا که آنها می توانید در مورد این ویروس کشنده به طوری که قابل دوام گزینه های درمان در این شکل از درمان و در نهایت یک واکسن می تواند به شناسایی هر چه زودتر به جای بعد.

یک مطالعه جدید در انگلستان ورود به بزرگترین چنین تجزیه و تحلیل به روز و شامل داده ها از 17.4 میلیون بریتانیا بزرگسالان به آنچه که ممکن است ما بهترین نگاه در عین حال در عوامل خطر مرتبط با مرگ از coronavirus.

این مطالعه با استفاده از خدمات بهداشت ملی (NHS) داده ها از بین تاریخ 1 فوریه و مارس 25 می آید و از محققان در دانشگاه آکسفورد و دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است. با توجه به یک صنعت پزشکی منبع خبری این بزرگترین چنین coronavirus مطالعه “توسط هر کشور به تاریخ” و در نتیجه نشان دهنده بهترین نگاه در عین حال در عوامل مختلف مرتبط با مرگ از COVID-19 ویروس.

این مطالعه اشاره می کند که مردم و قومی منشاء به نظر می رسد در معرض خطر مرگ ناشی از coronavirus نسبت به مردم است هر چند که عوامل پشت است که هنوز به خوبی درک در این نقطه است. برای مثال برخی از تفسیر علمی است گمانه زنی در مورد احتمال این است که در نتیجه شیوع مشکلات سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی در سیاه و اقلیت قومی — اما جدید انگلستان, مطالعه می گوید: داده های خود را نشان می دهد که “تنها حساب برای بخش کوچکی از خطر است.”

در میان دیگر عوامل خطر این مطالعه تایید می کند که مردان در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس و همچنین افراد مسن و افراد مبتلا به “دیابت کنترل نشده.” آسم شدید نیز افزایش می دهد شانس خود را از مرگ از COVID-19.

“ما باید بسیار دقیق داده ها که در آن بیماران بیشتر در معرض خطر ابتلا به منظور مدیریت همه گیر و بهبود مراقبت از بیمار گفت:” لیام Smeeth استاد بالینی اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری, NHS و شرکت سرب در مطالعه و اضافه کرد که پاسخ های ارائه شده خواهد بود از اهمیت حیاتی در سراسر جهان است. “برای مثال, آن است که بسیار مربوط به ببینید که خطرات بالاتر در مواجهه با مردم از BME زمینه هستند نسبت به شناسایی شرایط بهداشتی اساسی.”

منبع تصویر: ریک Findler/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>