خود را می دانید ورزش, چیزهای بی اهمیت ؟ شروع پنج شنبه مه 10, شما می توانید برخی از پول نقد دو بار در هفته

HQ چیزهای بی اهمیت بود و آن 15 دقیقه از شهرت در سال 2018 زمانی که بازی شروع به طراحی تعداد زیادی از بازیکنان که تا به حال دریافت نرم افزار در تلاش برای برنده شدن کوچک جوایز نقدی. هر بازی شامل 12 سوال و کسانی که تا به حال پاسخ هر سوال به درستی تقسیم می شود که شب جایزه نقدی. مشکل این بود که خارج از برخی از برنامه های ویژه این جایزه پول بیش از حد کوچک بود پس از تقسیم در میان چندین برندگان.

HQ ورزشی بازده یکشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا با 2500 دلار جایزه نقدی

در نهایت بازیکنان بیش از حد بسیاری کاهش یافته است به عنوان آنها نمی خواهید برای شرکت در یک مسابقه چیزهای بی اهمیت که در آن پرداخت شد و در بهترین حالت حداقل. هر سوال ارائه شد با سه پاسخ ممکن است و شرکت کنندگان داده شد 10 ثانیه به انتخاب صحیح است. یک پاسخ اشتباه حذف یک بازیکن از بازی خاص که اگر چه بیشتر در زندگی می تواند خریداری شده به عنوان یک خرید در نرم افزار.

در اوایل این سال فروش به یک “تاسیس کسب و کار” از طریق کاهش در آخرین لحظه و آن به نظر می رسد به عنوان اینکه ما تا به حال شنیده ام بسیار از گذشته HQ. اما به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده چیزهای بی اهمیت بازی ها, بازی بازگشت و با تشکر از ناشناس گذار. مشارکت است تا 50 درصد با تشکر از شیوع کروناویروس. زمانی که بازی به پایان رسید در ماه فوریه حدود 80,000 نفر بازی هر یک از بازی و این رقم در حال حاضر تا 120000.
بلومبرگ گزارش می دهد که HQ چیزهای بی اهمیت خواهد شد تا تیم با Anheuser-Busch InBev NV را Busch آبجو با نام تجاری و محبوب HQ ورزش, چیزهای بی اهمیت مسابقات باز خواهد گشت شروع این یکشنبه, مه 10 در 5 pm EDT با قیمت 2500 $تا برای grabs. بازی برگزار خواهد شد در هر پنج شنبه و شب یکشنبه. HQ بنیانگذاران Rus Yusupov گفت: “با این جای خالی در حال حاضر که مردم احساس بدون زندگی ورزشی ما می تواند طرفداران ورزش با هم. ما فکر می کنم ما واقعا می تواند در ارائه یک تجربه غنی سازی در اطراف این شور و شوق نقطه. Yusupov گفت که HQ ورزشی بود که همیشه یکی از محبوب تر HQ ارائه با پایه خود را از بازیکنان.
آیا می دانید که به هنک آرون 715th خانه اجرا شود ؟ می تواند به شما به یاد داشته باشید سابق نیویورک چیز قشنگ و بزرگ Willis Reed یکنواخت یا شماره MVP از سوپر باول سوم ؟ اگر شما می دانید پاسخ به این پرسش شاید شما یک شانس برای برنده شدن برخی از پول نقد. اول شما باید برای دانلود HQ برنامه چیزهای بی اهمیت. مطمئن شوید که شما احتمالا حذف آن ماه پیش. اگر شما با استفاده از یک آی فون ، iPad یا آی پاد لمسی شما می توانید نصب برنامه حق در اینجا. کسانی که با استفاده از نرم افزار می توانید دانلود نرم افزار از این لینک.

می HQ چیزهای بی اهمیت بازسازی پایه آن به سطوح اوج 2018? در آن زمان مفهوم احساس تازه و هیجان انگیز و جدید. آن را به یک نبرد دشوار و آن را یک بار دیگر بستگی به اندازه از این جوایز است. امروز در ساعت 9 pm EDT شما می توانید با شرکت در مسابقه چیزهای بی اهمیت ارائه یک 5000 دلار جایزه نقدی که تقسیم خواهد شد. میان برندگان. نیز وجود دارد که روزانه رایگان از چالش های است که اجازه می دهد تا به شما سعی کنید و به درستی پاسخ 12 سوالات چیزهای بی اهمیت در ازای سکه. حتی اگر شما یک سوال اشتباه شما می توانید بازی را نگه دارید تا زمانی که شما از طریق تمام سوالات. هنگامی که شما پاسخ به یک سوال اشتباه شما را مجبور به پخش آگهی قبل از سوال بعدی به نظر می رسد. سکه شما برنده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید اضافی زندگی می کند در طول یک HQ چیزهای بی اهمیت جلسه که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن بازی و حتی پس از انتخاب یک پاسخ نادرست. اگر شما خرید یک پاک کن یکی از این دو پاسخ اشتباه به سوال حذف خواهد شد. که قطره شانس گرفتن یک سوال اشتباه از 67 درصد به 50 درصد است.

زمان برای کشتن ؟ خسته از تماشای تلویزیون در تمام طول روز ؟ چرا به HQ چیزهای بی اهمیت یکی دیگر از شات. در بهترین حالت شما کسب چند دلار (چیزی است که هر کس می تواند با استفاده از این روز). و اگر شما برنده نیست حداقل شما کشتن برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im