KN95 ماسک در واقع در سهام امروز در آمازون – اما نه برای مدت طولانی

  • بنابراین بسیاری از مردم به دنبال N95 ماسک برای فروش در پرتو این واقعیت است که CDC توصیه می کند همه ما باید پوشیدن ماسک صورت هر زمان که ما از ترک خانه.
  • البته CDC همچنین می گوید: ما نباید خرید N95 ماسک صورت از آنجا که بیمارستان کارگران و دیگر افراد در خط مقدم مبارزه با رمان coronavirus بسیار بیشتری نیاز است.
  • اگر شما می خواهید حفاظت اضافی بدون خرید قیمت-gouged N95 ماسک و با در نظر گرفتن منابع دور از بیمارستان های آمازون دارای KN95 ماسک های صورت موجود در انبار در حال حاضر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وقتی که می آید به مبارزه با گسترش این رمان coronavirus Jointown 3-لایه ماسک صورت هنوز هم تا حد زیادی محبوب ترین گزینه در میان خوانندگان ما. هزاران و هزاران نفر از مردم به خرید آنها هر هفته از آنجا که همه ما می دانیم که رمان coronavirus نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی. در واقع این واقعیت است که کشورهای در حال شروع به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار بیش از حد به زودی در واقع تضمین می کند که اجتناب ناپذیر coronavirus موج دوم خواهد آمد زودتر از انتظار می رود. فقط نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در تگزاس در حال حاضر و شما خواهید دید که آن را اجتناب ناپذیر است.

اگر شما می خواهید برای انجام بخشی خود را به سرعت گسترش COVID-19 حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی, شما نیاز به انجام سه چیز است. برای اولین بار به عنوان CDC می گوید راست در وب سایت خود پوشیدن یک ماسک را هر زمان که شما بیرون رفتن از خانه خود را به هر دلیلی. دوم تمرین سخت اجتماعی فاصله. و سوم استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست در هر زمان شما لمس یک سطح ، که آن را — اگر هر کس فقط می خواهد آن سه چیز ساده برخی از مطالعات بر این باورند که گسترش این کروناویروس جدید خواهد بود کاهش می یابد عظیم 80 درصد است.

این Jointown ماسک صورت ما در بالا ذکر شد انجام یک کار خوب برای حفاظت از شما به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. آنها نیز زیبا و ارزان قیمت فقط 70¢ در هر ماسک بنابراین شما قطعا باید به سهام تا در چند جعبه در حالی که آنها در انبار. وجود دارد برخی از بالاتر خطر موقعیت های که در آن شما می خواهید کمی بیشتر حفاظت هر چند. برای مثال زمانی که شما رفتن به خرید در یک فروشگاه مواد غذایی را حمل و نقل عمومی و یا پرواز در هواپیما. به همین دلیل آن را نیز ایده بسیار خوبی به سهام تا در برخی از KN95 ماسک صورت که شما می توانید استفاده کنید در آن شرایط اما KN95 ماسک بسیار دشوار است به آمده توسط این روز است.

هیچ سوالی وجود دارد که آنها را از فروش به زودی اما MagiCare KN95 ماسک صورت به نحوی در انبار در حال حاضر در آمازون. از آن شده است حدود یک ماه پس از ما گذشته آنها را دیدم و آنها پرواز کردن قفسه های آن. این ماسک صورت از ویژگی های چهار لایه از حفاظت و امتیاز ها برای فیلتر 95% یا بیشتر از میکروسکوپی ذرات از هوا تنفس می کنیم. شما کاملا هنوز هم نیاز به تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب اما این ماسک عالی برای برخی از صلح از ذهن در بالاتر موقعیت خطر است.

MagiCare KN95 ماسک صورت در قیمت $4.50 هر در حال حاضر در آمازون هنگامی که شما خرید یک جعبه از 20 و آنها در انبار به طوری که آنها خواهید بود تحویل در هفته آینده. حمل و نقل بار شروع به لغزش به سرعت در حال حاضر که گربه از کیسه هر چند پس از سفارش یک جعبه یا دو در حال حاضر قبل از آنها به ناچار از فروش.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: sommart sombutwanitkul/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>