KN95 ماسک صورت در واقع در انبار در حال حاضر در آمازون

  • آمازون تا به حال 3-لایه ماسک های صورت موجود در انبار نزدیک به دو هفته در حال حاضر ده ها هزار نفر از خوانندگان ما آنها را خریداری.
  • CDC توصیه می کند که مردم به پوشیدن این نوع از پوشش در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه و ماسک های مرتبط بالا به خوبی کار می کنند به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.
  • KN95 ماسک انجام یک کار بهتر از شما حفاظت از aerosolized coronavirus و وجود دارد یک فرصت نادر برای خرید آنها در حال حاضر در آمازون.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در روزهای اولیه از رمان شیوع کروناویروس در اینجا در ایالات متحده آن را غیر ممکن بود برای پیدا کردن ماسک های صورت موجود در انبار در هر نقطه آنلاین. آن را هنوز هم آسان نیست و حتی در حال حاضر, البته, اما BGR معاملات خوانندگان می دانند که آمازون در واقع موفق به سهام برخی بیش از چند هفته گذشته. ما شده ایم انجام بهترین های ما به شما اجازه خوانندگان می دانم و هر زمان آمازون پرفروش 3-لایه ماسک صورت در سهام و ده ها هزار نفر از خوانندگان ما شده اند قادر به گرفتن آنها را به عنوان یک نتیجه. این مهم است که البته به دلیل CDC توصیه می کند که ما می پوشند پوشش صورت مانند این هر زمان که ما خانه را ترک.

که CDC بخشنامه را در حال رفتن به تغییر در هر زمان به زودی پس از شما خواهد بود عاقلانه به انبار کردن این ماسک صورت در حال حاضر در حالی که شما می توانید. آنها انجام یک کار بزرگ برای کمک به محافظت از شما تا زمانی که شما تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. که به معنی دور ماندن از مردم زمانی که شما در خارج و شستن دست خود را کاملا با صابون و یا ضد عفونی کننده دست در هر زمان شما لمس یک سطح خارج از خانه خود را. و راه ضد عفونی کننده دست است به نحوی در حال حاضر در انبار و همچنین در آمازون.

کسانی که ماسک عالی برای عادی گردش زمانی که شما می توانید دور ماندن از هر کس دیگری. اگر شما مجبور به رفتن در داخل خانه در هر نقطه با این حال, شما باید در نظر بگیرید چیزی که حتی بیشتر موثر در مسدود کردن ویروس ها و جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. ما نشان می دهد که شما باید خرید N95 ماسک که در بیمارستان ها نیاز به شدت. در عوض, شما باید سعی کنید به خودتان پیدا کنید در برخی از KN95 ماسک های صورت هستند که فقط به عنوان موثر است.

KN95 ماسک شده است تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن در آمازون و یا در هر خرده فروش دیگر. چند گزینه های که به نظر می رسد به تازگی در سایت آمازون تعیین شده صرفا برای بیمارستان ها و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی اما این تغییر امروز است. ما مطمئن نیستید که چگونه اما یک تعداد انگشت شماری از فروشندگان موفق به سهام KN95 ماسک و آنها برای خرید در دسترس در حال حاضر.

ZenFlex 5-لایه KN95 ماسک صورت می تواند خریداری شده در 10-تعداد جعبه که در دسترس برای $38 و تغییر دهید. در زیر 4 دلار در هر ماسک که در واقع یک قیمت عالی. شما همچنین می توانید انتخاب کنید 10-تعداد جعبه KN95 ماسک صورت برای کمی بیشتر در $43.99. که هنوز هم زیر 5 دلار در هر ماسک است که کمتر از شما خواهیم پرداخت اگر شما سعی می کنید به آنها را خرید در eBay و Craigslist و یا از دیگر منابع آنلاین.

هر دو فوق ماسک ها در انبار در حال حاضر در آمازون و حمل و نقل را به سرعت. گفت: آنها بدون شک از فروش به سرعت در حال حاضر این است که از کیسه بنابراین قطعا عجله و شتاب برخی از در حالی که شما هنوز هم می تواند. شما چند مارک های دیگر حق در اینجا پس از آن فروش و فراموش نکنید که در مورد 3-لایه ماسک های صورت هستند که بسیار ارزان تر در $0.80 هر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: sommart sombutwanitkul/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de