قاتل قرارداد جدید باعث می شود این زمان مناسب برای تعویض به T-Mobile

T-Mobile گاهی اوقات ارائه می دهد بسیاری از قاتل معاملات و ستارگان تبلیغات برای هر دو موجود و جدید مشترکان به طور همزمان است که آن را مشروع سخت به نگه دارید تا. نیز وجود دارد گاه به گاه معامله که نیست حتی تبلیغ بسیار جسورانه بود رایگان, LG G Pad 5 FHD 10.1 ما فقط اتفاق افتاده است به دست انداز جاده را به روی “سازمان ملل متحد حامل” وب سایت رسمی و یا سرخابی ها سوئیچ شبکه تبلیغی که پرواز را تحت رادار پس از 8 آوریل.

این در دسترس است “برای مدت زمان محدود” تنها اما حداقل در حال حاضر ما نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن یک تاریخ انقضا ذکر شده در هر نقطه بر روی شرایط و صفحه وب. این نسبتا ساده را صرفا نیاز شما به پورت در یک شماره موجود از یک “غیر T-Mobile یا مترو ارائه دهنده” فعال کردن یک حساب جدید با حداقل یک صدا خط ملزومات و قرمز و یا قرمز به همراه طرح و یا آوردن تلفن های موجود خود را به T-Mo بیش از حد و یا خرید یکی از جدید در خرده فروشی.

هنگامی که شما دیدار با تمام این شرایط شما به دنبال در یک سرد 200 دلار در پس انداز مجازی کارت اعتباری شما می توانید سپس با استفاده از آنلاین و یا در یک فروشگاه فیزیکی در… تقریبا هر چیزی.

نگه داشتن در ذهن است که شما به وضوح نمی تواند تجارت کارت اعتباری پول نقد است که شما می توانید از شش ماه به آزاد خود را صرف 200 دلار است. شما همچنین ممکن است باید صبر کنید تا 8 هفته برای دریافت گفت: مجازی کارت اعتباری و این که اساسا همه چیز شما نیاز به دانستن.

آن را تقریبا می رود بدون گفت که شما باید گوشی خود را به قفل آن را به حمایت از شبکه سوئیچ معامله و در مورد مذکور طرح وضعیت روشن نیست به اندازه کافی پیشنهاد ویژه است نه خوب در فضای مجاز: نامحدود 55+ نظامی و اولین پاسخ گزینه. در نهایت شما نمی توانید ادعای خود را رایگان پول اگر شما با استفاده از منظقه انتخاب کنید و هر حساب محدود شده است به حداکثر چهار پرداخت و در مجموع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>