قاتل معامله: سونی واقعی بی سیم نویز در earbuds هستند $100

بهترین خرید در حال اجرا است فروش تمام وقت, بنابراین آن را سخت به پیگیری با آنچه در تخفیف روزمره است. خوشبختانه, شما باید ما را به شما یادآوری هر یک بار در در حالی که در هر زمان زیادی می رود زندگی می کنند در هر یک از خرده فروشان عمده در ایالات متحده است.

در این مورد ما تصمیم گرفتیم برای برجسته کردن یک معامله برای دوست داران واقعی موسیقی که نمی توانیم به خرید محصولات برتر. اگر شما در بازار برای یک جفت گوشی ما فقط معامله را برای شما. سونی درست بی سیم نویز در earbuds به شدت با تخفیف در بهترین خرید و آن را یکی از بهترین معامله را دیده ایم به تاریخ.

سونی WF-SP700N ورزشی بی سیم نویز در earbuds به طور معمول فروش برای $180 اما بهترین خرید آنها را در فروش فقط برای $80. لطفا مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید به رنگ سیاه و سفید نسخه اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در $100 از آبی مدل فقط 90 دلار ارزان تر است. اگر چه تفاوت نیست که ما فکر آن را به ارزش با اضافه کردن این قطعه از اطلاعات به طوری که مردم می تواند به تصمیم گیری آگاهانه.

در اینجا مختصر و مفید و سریع از آنچه شما باید انتظار از سونی گوشی. اول آنها با یک شارژ مورد به شما اجازه شارژ earbuds بر روی بروید. معمولا آنها ارائه تا 3 ساعت عمر باتری اما به لطف شارژ مورد, شما می توانید اضافی 9 ساعت از زمان پخش. این نیز مهم است برای اضافه کردن که در حالی که آنها اجازه می دهد شما را به انتخاب کنید تا تماس های تلفنی شما تنها قادر خواهد بود به گوش در سمت چپ earbud در طول تماس.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im