کشتن میکروب ها در فلش بدون توجه به جایی که شما هستند با این قابل حمل اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده گرز

  • یک چراغ UV گرز است که باید در این سن از رمان coronavirus اما آن را دشوار است برای پیدا کردن یک خوب چون آمازون با کیفیت پایین آب گرفتگی ضد عفونی کننده wands که در حال فروش در قیمت های متورم.
  • ما حفر طریق ده ها تن از duds برای پیدا کردن Monja دستی قابل حمل اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده گرز که با کیفیت بالا است که با استفاده از مواد حق بیمه مانند آلومینیوم و بهترین UVC لامپ در دسترس است.
  • با وجود این واقعیت است که این مدل بسیار بهتر از همه ارزان چراغ UV wands در آمازون, آن را در واقع هزینه های کمتر از بسیاری از آنها به دلیل آن را نه قیمت-gouged.

در این مرحله شما باید به خوبی آگاه است که شما نیاز به یک ماسک صورت خوب و ضد عفونی کننده دست شما هر زمان که شما بیرون بروید. این تنها راه برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما از این رمان coronavirus. CDC می گوید تا این که می گوید به طوری که پزشکان می گویند این کار و کارشناسان در سراسر جهان به توافق برسند. در واقع CDC می گوید مردم حق در آن coronavirus سایت همیشه به پوشیدن ماسک صورت در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه های خود به هر دلیلی. این واقعا نمی تواند هر واضح تر: “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.”

آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و, سایت بهترین فروش بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست هستند و هر دو در حال حاضر در انبار بنابراین شما واقعا هیچ بهانه ای را بدون یا. هک, شما حتی می توانید Purell در حال حاضر در آمازون اگر شما عجله بسر می رسانید. و اگر شما می خواهید به حتی امن تر شما می توانید قوی ترین ضد عفونی کننده دست ما تا کنون دیده ام — به جلو علم ضد عفونی کننده دست با 80% الکل. البته وجود چند ابزار دیگر شما نیاز به فوق العاده امن است و ما فقط یک معامله فوق العاده که شما حتی ممکن است آگاه باشید.

در علاوه بر این به الکل و دیگر مواد ضد عفونی کننده UV-C نور همچنین باکتری ها و ویروس ها از جمله انسان coronaviruses. به همین دلیل داشتن اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده گرز مانند یک ایده عالی است اما مشکل این است که فروشندگان در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر و شارژ بیش از 100 دلار برای مدل های که با کیفیت وحشتناک. خوش شانس برای شما ما یک گزینه فوق العاده در آمازون که در انبار در حال حاضر است و بسیار بهتر از گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد وقتی که می آید به کیفیت.

آن را به نام Monja دستی قابل حمل اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده گرز و آن را ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت بالا به جای شل و ول پلاستیک. این مدل جمع و جور قابل حمل قابل شارژ و با استفاده از این 254nm UV-C گروه نور برای حداکثر اثربخشی. استفاده از آن در هر سطح شما می خواهید و در عرض تنها چند دقیقه که سطح بررسی شود. فقط لطفا هوشمند و استفاده نمی کنید آن را بر روی پوست خود را و یا هر کس دیگری و قطعا نگه داشتن آن به دور از صورت خود را و چشم.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>