خارا Huggi یا Pongal (Khichdi دستور)

به جاست به نام huggi نهایی راحتی مواد غذایی است. شما قطعا احساس می کنید مانند شما در حال در آغوش گرفت که خوردن آن. آن را ساخته شده از برنج زرد و عدس به نام moong dal که تقسیم لوبیا ماش بدون پوست و فلفل سیاه و زیره سبز, سرخ شده در روغن حیوانی یا کره. عدس و برنج طبخ با هم ساخت یک کرم غنی ظرف شبیه risotto. به طور سنتی این غذا در خدمت اضافی با کره ذوب شده یا روغن در بالا. من معمولا جفت آن را با زبانه دار همراه مانند raitas من لوبیا سبز palya گشنیز, نارگیل, ترشی, بروکلین دهلی گوجه فرنگی achaar و یا حتی یک خط تیره از آب لیمو. در صورت تمایل به جای عدس قرمز زرد برای تنوع اگر این است که آنچه شما را در دست داشته.

  

شبیه برنج و عدس ظروف وجود دارد در سراسر هند و شناخته شده با نام های مختلف. این بشقاب برنج است که همچنین به عنوان شناخته شده pongal در جنوب هند است و اغلب در طول خدمت هندو جشن برداشت محصول از Sankranthi. وجود دارد تند و شیرین نسخه. شما می توانید نسخه شیرین توسط, حذف, فلفل سیاه, زیره سبز, انقوزه و زنجبیل و اضافه کردن شکر طلایی کشمش و زمین هل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>