فقط پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع که هشدار می دهد ما در حال حاضر در ‘خطرناک فاز’ از coronavirus

  • رئیس جمهور تهمت رهبری به Tulsa, اوکلاهما در روز شنبه برای اولین بار پس از تجمع مارس در زمانی که coronavirus ما موارد خونتان دوباره در ترس و وحشت هستند.
  • روز جمعه ما گزارش آن بیشترین تعداد از coronavirus موارد پس از آوریل 1.
  • به همین ترتیب سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال ورود به یک “جدید و خطرناک” فاز.

همه چیز در نظر گرفته, رئیس جمهور تهمت احتمالا ترجیح داده اند مطلوب تر افت در برابر آن به بازگشت به مبارزات انتخاباتی که او را دیدم بازدید تولسا در روز شنبه به تیتر دو حوادث — در 7 p. m. و آن زمانی است که او مجموعه ای برای ارائه سخنرانی به عنوان بخشی از یک به اصطلاح “بزرگ به آمریکا باز گشت جشن” و پس از آن دیگر در داخل نزدیک به 20 ، 000 صندلی BOK مرکز آرنا در تولسا در 8 p. m.

پیش از این اولین تجمع از آغاز ماه مارس تعداد coronavirus ما موارد آمار 30,000 روز جمعه بالاترین علامت را پس از آوریل 1. این می آید در زمانی که افزایش موارد جدید است که در چند متحده (از جمله اوکلاهما) — متحده مانند آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و ایالت کارولینای جنوبی که گزارش جدید رکورد بالا, تک-روز افزایش عفونت کروناویروس. و صحبت از فلوریدا موارد وجود آمار 4,049 در شنبه یکی دیگر از تک روز رکورد برای دولت … برای سومین روز در یک ردیف. همه که گفت:, آن را احتمالا یک چیز خوب مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مورد نیاز است که شرکت کنندگان روز شنبه به تجمع موافقت با سلب است که در آن به آنها وعده به شکایت اگر آنها قرارداد این ویروس در این رویداد است.

در همراهی با رئیس جمهور نگرش ماسک صورت, اگر چه شرکت کنندگان در شنبه انتخاباتی حوادث بودند لازم نیست به آنها را می پوشند. عدم وجود یک دستور در امتداد آن خطوط پس از نماز جمعه از اوکلاهما دیوان عالی کشور که ناشی از ساکنان محلی خواسته شود که برای آن نیاز به وضع همراه با دستورالعمل برای حفظ حداقل شش فوت جدا از هر کس دیگری. دادگاه حکم داد کسانی که ساکنان نمی باید زمینه را برای کسانی که درخواست.

در ضمن در ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله روز شنبه آن را نیز نشان داد که حداقل نیم دوجین کمپین کارکنان که دست در تولسا به کار در این تجمع باید آزمایش مثبت برای ویروس. با توجه به بیانیه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh “در پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا شده است.”

این همه می آید به عنوان موارد همچنان به افزایش در اطراف ما با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر پیش بینی تعداد کل coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به افزایش به جایی بین 129,000 و 145,000 ژوئیه 11 (ما در حال حاضر در 119,551 مرگ و میر با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز). به همین ترتیب که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus جمعه هشدار داد که این بیماری همه گیر در حال ورود به یک “جدید و خطرناک فاز” با اشاره به تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان در روز پنج شنبه به عنوان مهمترین و در هر روز تا کنون در طول بیماری همه گیر.

“بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو مقر. “کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس هستند.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>