• جولای 4th, خرید و فروش در نوسان کامل است و وجود تن از چانه زنی های وجود دارد خارج وجود دارد یافت می شود بنابراین در اینجا ما در حال رفتن به تمرکز بر روی مواد غذایی می پردازد و مباحث موجود از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور.
  • وجود دارد مقدار زیادی از تخفیف های بزرگ یافت می شود و همچنین برخی از افزودنی های خاص خرید.
  • پس از رمان coronavirus بدیهی است که یک مانع برای همه در این سال بسیاری از معاملات در دسترس هستند برای بایگانی اطلاعات و یا حتی تحویل.

ژوئیه 4 تعطیلات همه چیز در مورد جشن امریکا, آزادی, اما آن را آسان به احساس رایگان با تمام محدودیت های ما برای مقابله با حق در حال حاضر. نیازی به گفتن نیست, آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که ما هوشیار باقی می ماند با وجود نیاز به اجازه سست کمی. این COVID-19 همه گیر بدتر است در حال حاضر در ایالات متحده از آن تا به حال شده است در چند ماه گذشته و ما همچنان به راه جدید شماره پرونده سوابق هر روز. تنها راه برای مبارزه با گسترش این بیماری بالقوه کشنده است که به پوشیدن ماسک صورت هر زمان که ما به عملکرد اجتماعی فاصله و به طور مداوم شستن دست ما از بهداشت خوب است. بله همه که قرار دادن دمپر خود را در چهارم جولای قصد دارد, اما آن را نیز به صرفه جویی در زندگی می کند. و اگر آن را هر گونه تسلی وجود دارد تن از معاملات خارج وجود دارد برای استفاده از این سال برای تعطیلات.

12-بسته های Purell ضد عفونی کننده دست و 24-بسته Purell که در واقع در انبار در حال حاضر در آمازون هستند داغترین آیتم از آخر هفته. شما همچنین می توانید نمره آمازون پرفروش 3-لایه ماسک صورت برای 50¢ هر یک یا محبوب MagiCare KN95 ماسک در فروش برای زیر $3 در هر. اما در جولای 4th, همه چیز در مورد مواد غذایی و با بهره گیری از خودتان بیایید همچنین بحث در مورد بهترین معاملات شما می توانید این آخر هفته از رستوران ها در سراسر کشور است.

Offers.com همیشه دور تا همه بهترین مواد غذایی می پردازد و مباحث در دسترس برای همه تعطیلات بزرگ و سایت انجام یک کار فوق العاده پیدا کردن داغ جولای 4th 2020 می پردازد. همه بزرگترین رستوران زنجیره ای در کشور تحت پوشش دارد و شما پیدا کردن یک ترکیب بزرگ از تخفیف مباحث و خاص دیگر ارائه می دهد. شما باید از دوره نیز تماس بگیرید و در محلی مورد علاقه خود را به طور مستقل متعلق به موسسات برای دیدن اگر آنها هر گونه معاملات در دسترس است از آنجا که این لیست تنها در سراسر کشور تحت پوشش زنجیره ای.

در اینجا لیست کامل از بهترین مواد غذایی مربوط به معاملات و مباحث برای ژوئیه 4 2020:

7-یازده: در این سال متفاوت است. بنابراین 7-Eleven, جشن متفاوت–تمام ماه طولانی است. آنها یک ماه هدیه را به شما و جامعه است. جشن کشور ما تولد با متوسط Slurpee هر روز در ماه جولای تنها با 7REWARDS.

Abuelos: چهارم جولای تعطیلات مناسب است در اطراف گوشه و Abuelo این جشن در تمام طول هفته. از 29 ژوئن تا 5 جولای Abuelo را ارائه شده است معروف آن پرچم آمریکا مارگاریتا برای تنها $8.95. حق بیمه خود را مارگاریتا ساخته شده است شبیه به پرچم آمریکا.

ضربه فیلم های پورنو کار در رستوران & Brewhouse: سفارش برای تحویل و یا از صرف 25 دلار یا بیشتر و دریافت رایگان اشتها آور. باید دستور از طریق وب سایت خود و یا در برنامه تلفن همراه خود را. و یا اگر شما می خواهید برای رفتن همه را خوراک خود و خانواده چهار با یکی از آنها 5 همه خانواده جدید بسته های نرم افزاری با شروع در $44.95.

Bahama نسیم: لذت بردن از چهارم جولای جزیره-سبک این سال با کارائیب بسته نرم افزاری به رفتن از باهاما نسیم. هر بسته نرم افزاری در خدمت چهار می آید و پخته شده و آماده برای مهمانان برای لذت بردن از در خانه.

Bertucci است: ارائه انواع تابستان BBQ ویژه از جمله امضا بال مرغ کبابی (8 بال برای $12.99 یا 12 بال برای $15.99), مرزه تابستانی سالاد (Firehouse سالاد یا کباب سالاد برای $11.99) و بسیار گرم تابستان پیتزا مانند کباب با مرغ یا میگو پیتزا پیتزا فقط $13.99 و بزرگ است $21.99), Bertucci است که قطعا همه چیز در مورد BBQ در این تابستان.

نمودار خانه: را انتخاب کنید از سه نمودار خانه آخر هفته کباب کیت: ماهی قزل آلا, New York نوار و ماهی قزل آلا دسته کوچک موسیقی جاز یا فیله مینیون. هر کیت همراه با یک زوج کاملا طرف ظرف و در خدمت دو نفر است. در دسترس جمعه – جمعه, است که ایده آل برای یک شنبه 4 ژوئیه جشن.

پنیر چدار را خراش آشپزخانه: این چهارم جولای انتخاب کنید تا یک خانواده بسته نرم افزاری به رفتن از پنیر چدار را شامل خراش ساخته شده تابستان کلاسیک برای تغذیه تمام اعضای خانواده است. مهمانان می توانید انتخاب کنید از entrées مانند خانه-دودی نوزاد عقب, دنده, دست پوشیده با نان مرغ مناقصات و یا ترکیبی از هر که شامل دو خانواده به اندازه طرف و یک و نیم دوجین امضا عسل, کره, کروسانت, با شروع در $24.99.

Cheesecake Factory: از هم اکنون تا جولای 5, نظم, هفت مورد از deliciousness برای تنها $20: دو ساعت یک مبارک دو چیز برگر, دو, دستور سیب زمینی سرخ کرده و دو نوشابه و یک تکه از OREO, رویای شدید کیک پنیر. این را در تقویم خود را برای چهارمین ماه ژوئیه به دلیل آن می رود در جولای 5.

Dairy Queen: به دنبال یک غذای سبک و سریع در چهارم جولای ؟ چگونه در مورد فلفل قرمز سگ و یک نوشابه ؟ یا یک چیزبرگر و مه آلود با دوغاب پر. ترکیب و مطابقت از انواع گزینه ها و پرداخت فقط 4 دلار برای دو نفر.

ادی V: ادی V این برنامه شامل یک انتخاب نپخته نخست استیک و خرچنگ در خانه کباب. جعبه خدمت چهار یا بیشتر با گزینه های از جمله فیله مینیون; نوار نیویورک و فیله مینیون; نخست استخوان در Ribeye; و خرچنگ و فیله مینیون. همچنین شامل مجموعه ای از انبرک آشپز ادی V سیاه و سفید کراوات ادویه و جشن sparklers. مهمانان می توانید تماس خود را محلی رستوران به سفارش ابتدا ژوئن 30.

Firehouse Subs: خرید از Firehouse Subs در چهارم جولای و کسب 1,776 نقاط جایزه به عنوان اشاره ای به کشور ما تاسیس در سال است. برای تبدیل شدن به یک عضو وفاداری, دانلود Firehouse Subs نرم افزار.

Grubhub: به جشن ژوئیه 4, 7-Eleven و Grubhub teaming تا برای تحویل 7-Eleven محصولات تحویل به صورت رایگان از جولای 3 از طریق جولای 11 سفارشات $15 یا بیشتر است. مشتریان می توانند سفارش از مجموعه ای از مواد غذایی و تنقلات و بیشتر بدون هزینه تحویل در Grubhub با دسترسی به این پیشنهاد را در قدرت پردازش برگه در Grubhub برنامه.

جیمی جان: بیشتر ساندویچ پول بیشتر در جیب شما. از طریق جولای 5, Jimmy john’s مشتریان می توانند با خرید هر 8 اینچ یا 16 اینچ ساندویچ و دریافت اضافی ساندویچ برای 50 ٪ خاموش. مهمانان می توانید سفارش آنلاین و یا از طریق Jimmy john’s برنامه برای منظقه وانت یا بدون تماس تحویل به درب خود را. توجه داشته باشید که این پیشنهاد معتبر است تنها برای سفارشات آنلاین و یا کسانی که قرار داده شده در Jimmy john’s برنامه.

Krispy Kreme: از هم اکنون از طریق جولای 4, Indoughpendence روز مجموعه دونات در دسترس خواهد بود برای یک مدت زمان محدود در شرکت مغازه ها در سراسر ایالات متحده به چهار امتحان کنید: وطن پرست Sprinkles Doughnut; توت فرنگی گوهر درخشان Doughnut اصلی پر آزادی حلقه حلقه ای; و اتش بازی Doughnut.

Logans Roadhouse: به دنبال به ناهار خوردن در این چهارم جولای کمی زود دریافت یک وعده غذایی بزرگ و شکستن بانک ؟ لوگان را Roadhouse دارای یک انتخاب گسترده ای از وعده های غذایی برای $8.99 که تنها در حال ارائه از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر., که به شما می دهد مقدار زیادی از زمان برای آن را به یک آتش بازی نشان می دهد.

LongHorn Steakhouse: برای کسانی که ترجیح می دهند به دست بیش از انبرک به گواهی کوره, کارشناسی ارشد, LongHorn Steakhouse ارائه شده است یک انتخاب با کیفیت steakhouse مورد علاقه در خدمت منظقه به-بروید.

میگوئل کالیفرنیا, مکزیک Cocina: به افتخار آمریکا استقلال همه میگوئل را جونیور مکان ارائه می شود معروف آن لوبیا و برنج و پنیر و لوبیا و پنیر burritos فقط برای $1.99 از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر میگوئل کالیفرنیا, مکزیک Cocina در حال ارائه $8 a la carte Carne Asada و پاپ burritos به علاوه یک Burrito & معروف خانه مارگاریتا دسته کوچک موسیقی جاز برای $11.

خانم رشته های: وجود دارد مقدار زیادی از خوشمزه قرمز, سفید و آبی, گزینه های از خانم زمینه را با شما به چهارم جولای پیک نیک. برای مثال انفجار بزرگ جعبه یک وطن پرست انتخاب از 18 اصلی کوکی ها و 3 مات دور برای $39.99 و دریافت 10% خاموش هنگامی که شما با ثبت نام ایمیل خود را.

اوماها روباز انتخابی استیک: جشن روز استقلال با همبرگر لذیذ فرانکها و خیلی بیشتر با یک استیک اوماها روباز انتخابی بسته مانند Star-Spangled جشن که ویژگی های 50 کل اقلام و فروش 51 درصد ، صرف بیش از $169 و دریافت هدیه رایگان: چهار اوماها روباز انتخابی استیک همبرگر و چهار لذیذ ادم تنومند و بدقواره فرانکها.

خرچنگ قرمز: خوراک یک خانواده چهار با شروع در فقط 7 دلار در هر فرد. ارائه 13 گزینه های فوق العاده از کاخون مرغ لینگوینی آلفردو به طوطی جزیره ادم تنومند و بدقواره میگو نارگیل گرفتن یک یا بیشتر از این کامل وعده های غذایی را به خانه خود را برای جشن روز استقلال را به همه مبارک.

یاقوت سه شنبه: محل روبی شنبه سفارش آنلاین و دریافت 15 ٪ تخفیف سفارش خود را تمام.

Sonic Drive-In: یک برنامه منحصر به فرد است که فریاد می زند summer-is-here: صوتی دادن دور رایگان, متوسط, Red Bull دوغاب تنها یک بار با هر برنامه خرید.

استارباکس: حتی اگر شما نمی توانید در کنار یک گودال آتش را با چوب و باد صبا این چهارم جولای توقف استارباکس و خود را s’mores ثابت با s’mores لیوان. در واقع استارباکس است که شامل انواع تابستان-الهام دلخوشیها در منوی خود را در حال حاضر.

پایتخت پنجره مشبک: کمک به مهمانان از نو خلق یک تجربه ناهار خوری خوب برای خود در خانه چهارم جولای جشن پایتخت پنجره مشبک است که ارائه استیک پنجره مشبک جعبه. هر یک از جعبه ارائه می دهد چهار نپخته, استیک, برش روزانه به خانه قصاب و همراه با پایتخت پنجره مشبک امضا استیک, سس و ادویه آماده می شود در خانه. مهمانان می توانید تماس خود را محلی رستوران به سفارش ابتدا ژوئن 30.

The Coffee Bean & Tea Leaf: خنک نگه داشتن و پشت پا زدن با ترش نعناع سرد دم کردن چای و لیموناد از The Coffee Bean & Tea Leaf. و به طور منظم به اندازه یخ مخلوط نوشیدنی ها تنها 3 دلار از طریق Aug. 2.

وفل خانه: هنگامی که شما خرید $100 در کارت های هدیه از وفل خانه آنها به شما 20 دلار سفارش خود را. خود را شروع 4th of July با صبحانه با خانواده, خرید گیفت کارت, دریافت 20 دلار و راه رفتن با یک کارت هدیه برای بعد و یا به عنوان هدیه.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de