قاضی به تصویب اولیه برای حل و فصل آیفون #batterygate طرح دعوی در دادگاه

یک جلسه نهایی برگزار خواهد شد در ماه دسامبر

با توجه به Law360 (از طریق MacRumors) مجازی جلسه دیروز برگزار شد از طریق زوم طی آن ایالات متحده در منطقه قاضی Edward J. Davila امضا در تصویب اولیه از حل و فصل اما تمدید مهلت برای یک توافق نهایی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. قاضی دستور اپل وکلای مدافع به آمده تا با یک تاریخ در ماه دسامبر هنگامی که در یک جلسه نهایی برگزار می شود.

این کلاس اقدام کت و شلوار تثبیت تعداد زیادی از پرونده های حقوقی علیه اپل بیش از این موضوع است. در طول دادخواهی قاضی Davila اعطا اپل حرکت به رد ادعاهای مربوط به عملکرد باتری و نادرست تبلیغات قرار داده شده در خارج از ایالات متحده است. او همچنین شات کردن اتهامات عنوان شده است که اپل را شکست فدرال هک قوانین. و در حالی که قاضی می خواست اپل برای ارسال اعلامیه از حل و فصل در زبان های متعدد این شرکت اشاره کرد که حل و فصل آن مربوط به ایالات متحده در کلاس اقدام و حل و فصل توجه کنید که در زبان های مختلف می تواند اشتباه یا گمراه کردن مصرف کنندگان بین المللی. اپل, مشاور, کریستوفر Chorba از گیبسون Dunn & Crutcher LLP همچنین با اشاره به این که حل و فصل ارائه شده است و تنها به صاحبان اپل آیفون 6, آیفون 6 به علاوه آی فون 6s, آی فون 6s Plus و نسل اول آیفون SE. این مدل زد iOS 10.2.1 و یا نسخه های بعد از اپل سیستم عامل تلفن همراه. حل و فصل نیز خواهد پرداخت متحده صاحبان آیفون 7 و آیفون 7 پلاس که تا به حال در iOS 11.2 و یا بعد از نصب قبل از اینکه Dec. 21, 2017.

نه هر مصرف کننده را تحت تاثیر قرار است که شیفته با حل و فصل و 55-صفحه اعتراض دریافت کرده بود توسط قاضی که گفت که آن را مربوط به خود تصمیم به اعطای موقت تصویب. او گفت که اعتراض خواهد بود مورد بحث در تصویب نهایی شنوایی. روز جمعه وکلای مدافع برای هر دو طرف گفت که حل و فصل عادلانه بود.

این مسئله ای است که تحریک دعوی شناخته شده بود به عنوان #batterygate; آن زمانی شروع شد که همسر مدل های آی فون آغاز شده تعطیل در ژانویه 2017 پس از اینکه از او خواسته به انجام پردازنده های فشرده وظایف. باتری داخل این واحد شد عدم ارائه قدرت به اندازه کافی اجازه می دهد تا پردازنده برای رسیدگی به این کارها. ماه آینده اپل فرستاده iOS 10.2.1 ساخته شده است که این مشکل از بین برود (این ویژگی معرفی شد به آی فون سری 7 را از طریق به روز رسانی به iOS 11.2). در همان زمان صاحبان از مدل های آی فون متوجه شد که گوشی خود را کم کردن سرعت و حتی برخی از تعجب که آیا اپل بود تمرین برنامه ریزی شده محجور به زور مصرف کنندگان به ارتقاء به یک مدل جدیدتر.

هنگامی که حقیقت ساخته شده شناخته شده, تیم کوک صادر عمومی عذرخواهی در دسامبر 2017 در قالب یک نامه سرگشاده با عنوان “یک پیام به مشتریان ما در مورد آیفون باتری و عملکرد است.” در خود داند کوک گفت که او می دانست که چرا مصرف کنندگان شد و گفت که اپل تا به حال اجازه دهید آنها را در همان زمان اجرایی گفت که این شرکت هرگز انجام هر کاری برای کوتاه شدن زندگی از محصولات آن است. مدیر عامل اپل اعلام کرد شدید 63 درصد کاهش در قیمت آن اتهامات به جای باتری در برخی از گارانتی مدل های آی فون. به طور معمول $79 در آن زمان 50 دلار تخفیف ارائه شده کاربران شامل مدل های آیفون با یک تازه باتری برای تنها $29. تخفیف ارائه شده برای یک سال و تقاضا برای این سرویس شد تا بالا آن را سخت به یک قرار ملاقات برای نوار نابغه خدمات در فروشگاه های اپل.

#Batterygate led Apple برای توسعه سلامت باتری از ویژگی های است که در حال حاضر بر روی آی فون در تنظیمات > باتری > باتری سلامت. این اقدامات از لحاظ درصد چقدر از عمر باتری باقی مانده است یک کاربر آی فون. باتری اندازه گیری در 100 ٪ زمانی که گوشی بوت-برای اولین بار و به عنوان مثال یک مطلب از 98 درصد به این معنی است که 2 درصد از باتری در دراز مدت زندگی استفاده شده است. اپل نشان می دهد جایگزینی باتری در هنگام خواندن این قطره زیر 80 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im