جان بولتون می گوید تهمت استفاده Huawei به عنوان یک تراشه چانه زنی برای انتخاب مجدد

  • جان بولتون کتاب جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود در ماه ژوئن 23rd, اگر چه وزارت دادگستری ثبت اضطراری ضابط منظور جلوگیری از انتشار آن.
  • سابق مشاور امنیت ملی ادعا می کند که تهمت استفاده Huawei و ZTE را به عنوان تراشه چانه زنی خود را در مذاکرات با چین بود و همه آن را بخشی از استراتژی خود را برای ایجاد یک تجارت جدید مقابله با چین است که کمک خواهد کرد که با انتخاب مجدد مبارزه است.
  • گزیده ای از کتاب های منتشر شده قبل از انتشار نسخه رسمی آن در تاریخ نشان می دهد جزئیات مختلف در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با چین از جمله تقاضای خود را با چین برای کمک به او برنده 2020 انتخابات.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت Huawei در ماه مه گذشته بسیاری از تعجب که آیا این تصمیم برای جلوگیری از چین بزرگترین گوشی های هوشمند ساز از خرید و فروش با ما شرکت بر اساس نگرانی های امنیتی و یا اینکه آیا آن را فقط یک تاکتیک به معنای به نوبه خود Huawei به یک تراشه چانه زنی برای آینده ایران. در این ماه است که به دنبال آن مشخص شد این ممنوعیت نمی تواند لغو در هر زمان به زودی. فقط می خواهم که Huawei نبود قادر به کار با هر یک از ما با تکنولوژی شرکت و یا با استفاده از تکنولوژی ساخته شده توسط شرکت های آمریکایی و شرکای خود را. ممنوعیت صدمه دیده Huawei تلفن همراه کسب و کار در درجه اول به عنوان آن را محوری به دور از گوگل و ایجاد خود سیستم عامل. این سیستم عامل مبتنی بر اندروید است اما فاقد هر یک از برنامه های گوگل که تعریف اندروید از جمله بازی فروشگاه. Huawei زیرساخت های مخابراتی بازو نیز در این فرآیند آسیب دیده به عنوان ما همچنان به لابی متحدان آن در برابر اجازه می دهد Huawei 5G تجهیزات برای استفاده در کشورهای در حال ظهور شبکه های 5G.

سریع به جلو به بیش از یک سال بعد و تقریبا هیچ چیز تغییر کرده است. یک تفاوت این است که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت جان بولتون که تا به حال این کار از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 است انتشار کتاب آشکار در مورد تهمت ریاست جمهوری به عنوان او آن را تجربه کرده از داخل کاخ سفید است. بحث کتاب است که آمار فروشگاه در هفته آینده با فرض اینکه وزارت دادگستری نمی تواند جلوگیری از آن نیز حاوی مقدار زیادی از اطلاعات در مورد تهمت رابطه با چین است. در میان چیزهای دیگر, Bolton نشان می دهد که صدای شیپور آماده بود به چشم پوشی از امنیت مفاهیم مرتبط با Huawei و ZTE برای پیشبرد یک معامله تجاری به منظور بهره مندی خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

بولتون منتشر شده گزیده ای از کتاب در وال استریت ژورنال که بر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و چین در طول بولتون تصدی به عنوان مشاور امنیت ملی. گذشت همچنین شامل جزئیات در مورد چگونگی تهمت درک Huawei در طرح بزرگ از چیزهایی و چگونه او کاهش می یابد و آن را به یک چانه زنی ابزاری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد دستور کار خود دارد.

گزیده ای جزئیات بولتون ادراک از آمریکا و چین ارتباط تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و تمرکز بر چند قسمت که در آن رئیس جمهور که با چین رهبر پینگ است. بولتون می نویسد که او “سخت و فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده مجدد محاسبات” و درمان Huawei و ZTE یکی از این مثال:

را مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و تهدید مطرح شده توسط چینی شرکت های مخابراتی Huawei و ZTE. [اداره ویلبر] راس و دیگران بارها و بارها تحت فشار قرار دادند به شدت اعمال ما مقررات و قوانین کیفری در برابر جعلی انجام, از جمله هر دو شرکت از موازین از تحریمهای آمریکا علیه ایران و دیگر دولتهای سرکش. مهم ترین هدف برای ‘شرکت هایی مثل هواوی و ZTE است که نفوذ به ارتباطات و اطلاعات-سیستم های فن آوری به ویژه 5G و موضوع آنها را به چینی کنترل (هر چند هر دو شرکت البته اختلاف ما شناسایی فعالیت های خود را).

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل شاهد این نه به عنوان یک سیاست مسئله حل شود اما به عنوان یک فرصت برای ایجاد حرکات شخصی به Xi. در سال 2018 به عنوان مثال او معکوس مجازات است که راس و وزارت بازرگانی تا به حال اعمال شده در ZTE. در سال 2019 او ارائه شده به معکوس پیگرد قانونی در برابر Huawei اگر این کمک خواهد کرد در ایران—که البته در درجه اول در مورد تهمت انتخاب مجدد در سال 2020 است.

در همان گزیده ای Bolton, جزئیات یکی دیگر از نمونه ای که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر التماس کرد با یازدهم “برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید.” در طول G-20 نشست در اوزاکا در اواخر ماه ژوئن سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن “با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه. من چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت.”

بولتون آیات آمده است در زمانی که آمریکا و چین روابط بسیار بدتر از آن بود که در سال گذشته سوخت عظیم رمان coronavirus همه گیر است که چین در این مرکز است. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اختلاف است بولتون ادعا می کند پیش از این کتاب, راه اندازی, به توییتر می گویند از کتاب “از دروغ & جعلی داستان است.”

اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات است که در ژوئن 23, فرض کنید وزارت دادگستری اضطراری سفارش محدود در برابر این کتاب با شکست مواجه شد. این که آیا شما برنامه ریزی برای خرید آن و این که آیا آن را مسدود یا نه, شما می توانید حداقل اتمام کامل گزیده ای در وال استریت ژورنال.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>