جف بزوس فکر می کند که اقتصاد ایالات متحده است که هنوز آماده نیست برای شروع بازگشایی

  • اقتصاد آمریکا نیاز به میزان قابل توجهی مقیاس توانایی خود را برای تست یک مقدار بزرگتر تکه از جمعیت آمریکا به منظور بازگشایی و شروع به برگشت به حالت عادی در پی COVID-19 coronavirus.
  • که به گفته مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که نقطه ساخته شده در خود را به تازگی منتشر شده و همیشه به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده نامه سالانه به سهامداران است.
  • در طول coronavirus بحران آمازون شده است متکی — اما همچنین تست شده — بیشتر از همیشه قبل از به نیازهای مشتری از ملزومات خانگی در میان محصولات دیگر سر به فلک کشید است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رییس اجرایی وسیع خرده فروش اینترنتی است که به طور موثر propping تا بسیاری از ما بخش خرده فروشی در حال حاضر فکر نمی کند این کشور است که هنوز از وضعیتی وخیم از اثرات coronavirus آماده بازگشایی در راه های عمده نشده است.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس در تازه منتشر شده سالانه نامه ای به سهامداران اشاره می کند که به طور منظم تست “در مقیاس جهانی در تمام صنایع” این است که بهترین کمک به نگه داشتن مردم در safe رفتن به جلو و رفتن به یک راه طولانی به سوی اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است. برای این کار هر چند ما باید به طور قابل توجهی تست بیشتر از ظرفیت در دسترس است در حال حاضر او تاکید می کند.

“اگر هر فرد می تواند آزمایش می شود به طور منظم آن را یک تفاوت بزرگ در چگونه ما مبارزه با این ویروس” می نویسد بزوس که شرکت خود را در بر داشت به چالش کشیده مانند قبل از هرگز در نظر توانایی خود را به منبع محصولات و ارائه آنها را بی درنگ و بدون اختلالات عمده در سراسر شبکه توزیع خود را. “کسانی که تست مثبت می تواند قرنطینه و مراقبت و هر کسی که تست منفی می تواند دوباره وارد اقتصاد را با اعتماد به نفس.”

هیچ تعجب اکثر بزوس’ نامه ای برای 2019 متشکل از coronavirus مربوط به تفسیر و آن را در صدر بزوس’ صدور است که پس از همکاری نزدیک با کارشناسان پزشکی و سلامت, مقامات این شرکت ساخته شده است بیش از 150 عمده روند تغییرات در آن عملیات شبکه و کل مواد غذایی فروشگاه بازار. علاوه بر این آمازون در حال انجام روزانه ممیزی از اقدامات جدید در جای خود قرار داده که عبارتند از: توزیع ماسک و اجرای حرارت چک در سایت در سراسر جهان است. علاوه بر این فرآیندهای جدید شامل همه چیز را از به طور منظم و مطابق با اصول بهداشتی درب دستگیره و پله نرده به کابینت, آسانسور, دکمه ها و صفحه نمایش لمسی در حالی که دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر در همه جا و استاندارد حضور آمازون در سراسر شبکه.

تا آنجا که آزمایش می رود آمازون نیز بیشتر است. “ما شروع به کار ساختمان افزایشی تست ظرفیت” بزوس می نویسد. “یک تیم از Amazonians — از تحقیقات دانشمندان و مدیران برنامه به تهیه متخصصان و مهندسان نرم افزار — نقل مکان کرد و از خود روز عادی مشاغل بر روی یک تیم اختصاص داده شده به کار بر روی این طرح.

“ما شروع نصب و راه اندازی تجهیزات ما نیاز به ساخت اولین آزمایشگاه و امید به شروع آزمایش تعداد کمی از ما در خط مقدم کارکنان به زودی. ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در بازه زمانی مربوطه اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیرند.”

در حالی که همه خرده فروش به رشد ادامه دارد. آمازون تعداد, تمام و پاره وقت کارکنان به عنوان از 31 دسامبر بود در 798,000 معرفی, اما آن را به استخدام یکی دیگر از 100,000 پس مارس است و هنوز هم در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن اضافی 75,000 در بالای آن است.

منبع تصویر: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>