ژاپنی کاوشگر سیارک کشف باور نکردنی راز

  • ژاپن Hayabusa2 سیارک پروب جامعی تصاویر است که نشان می دهد فضای راک تا به حال یک برخورد نزدیک با خورشید است.
  • سوخته راک بود که در حال حاضر بر روی سیارک سطح ظاهر می شود به رنگ قرمز در تجزیه و تحلیل طیفی و نشان می دهد شدید گرمایش بیش از یک دوره کوتاه از زمان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ژاپن Hayabusa2 سیارک کاوشگر در حال حاضر انجام بسیاری. پس از راه اندازی در سال 2014 و صرف چندین سال سفر برای رهگیری فضای راک شناخته شده به عنوان Ryugu آن ساخته شده بسیاری از مشاهدات کلیدی و حتی snagged نمونه از سیارک قبل از خروج و رفتن به زمین است.

بزرگترین اکتشافات مطمئن ساخته شود هنگامی که دانشمندان می توانند دست خود را بر روی سیارک نمونه های سنگ. در عین حال محققان در حال مطالعه روی داده است که این کاوشگر فرستاده می شود بیش از ماه, و آنها فقط به کشف چیزی بسیار جالب در مورد Ryugu. ظاهرا این سیارک تا به حال برخی از خونتان نزدیک برس با شی دیگری در منظومه شمسی: خورشید است.

در یک مقاله جدید منتشر شده در علم, محققان از جمله اعضای, ژاپنی, فضای برنامه JAXA نشان می دهد که تصاویر جامعی توسط کاوشگر در حالی که آن را در مدار سیارک فاش کردن جزئیات جالب در مورد آن گذشته است. به طور خاص تجزیه و تحلیل طیفی از Ryugu سطح رنگ یک الگوی قرمز و آبی.

زمانی که Hayabusa2 غوطه ور کردن به گیر یک نمونه از فضای راک, تصاویر نمای نزدیک از آن اخراج بازگشت به زمین ارائه جزئیات بیشتر و دانشمندان در حال حاضر بر این باورند که قرمز رنگ در طیفی تصاویر یک سرنخ که Ryugu ساخته شده نزدیک تصویب خورشید در برخی از نقطه در تاریخ آن است. این تیم معتقد است که این “خورشیدی مسیر انحرافی” صورت گرفت حدود 300 ، 000 سال پیش آورده و سنگ به اندازه کافی نزدیک به ستاره به اسکار سطح آن با رنگ قرمز رنگ.

“عرضی تنوع رنگ نشان می دهد قرمزی در معرض سطح مواد با گرمایش خورشیدی و/یا هوا فضا” محققان نوشتن. “بلافاصله پس از زمین Hayabusa2 این پیشرانه آشفته تیره, fine grains که سرچشمه گرفته از رنگ قرمز مواد. این چینه شناسی ارتباط بين شناسایی حفره و رنگ قرمز مواد نشان می دهد که سطح قرمزی رخ داده است بیش از یک دوره کوتاه از زمان. ما نشان می دهد که Ryugu قبلا تجربه مداری گردش در نزدیکی خورشید است.”

صدها نفر از هزاران سال پس از خورشیدی که پرواز را شامل برخورد بین سیارک و کوچکتر بدن. این اثرات مختل سطح و آشغال سیارک بیرونی با ترکیبی از آفتاب سوخته مواد و زمینه ای سنگ است.

این پژوهشگران مشتاق به مطالعه نمونه های کاوشگر برداشت از سیارک قبل از آن خروج. خانه پرواز است تقریبا به عنوان طولانی به عنوان اولیه سفر به سیارک و Hayabusa2 است که انتظار می رود به رها کردن نمونه آن در ماه دسامبر این سال است. که در آن نقطه ما قطعا یادگیری زیادی در مورد خاص از این سیارک را به عنوان به خوبی به عنوان دیگران در ما ستارگان محله.

منبع تصویر: JAXA دانشگاه توکیو کوچی Univ., Rikkyo Univ., ناگویا دانشگاه چیبا موسسه تکنولوژی میجی Univ., های عراق Univ., AIST

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>