آن زمان که ماه; گوگل منتشر شده جولای آندروید به روز رسانی امنیتی

(شاخ رابطه جنسی با صدای بلند) بله مردمی آن است که زمان از ماه است. با هفته اول ماه جولای تقریبا کامل گوگل نورد ماهانه آندروید به روز رسانی امنیتی برای صفحه 2, صفحه 3, صفحه 3a و صفحه 4 خط. ما باید اشاره کنم که هیچ پیکسل قابلیت رها کردن. این بیرون آمدن فصلی و اضافه کردن ویژگی های جدید به 2017-2019 پیکسل ، ژوئن پیکسل قابلیت رها کردن اضافه تسکین دهنده برای تلفن های موبایل در برنامه ساعت برای کمک به کاربران بخوابید. همچنین اضافه شده یک ایمنی شخصی برنامه که هشدار خود را بگیرید و یاد دهید, اگر شما شنیده ام از پس از یک مقدار مشخصی از زمان است. در نهایت تصادف تشخیص ساخته شده راه خود را به صفحه 3 گوشی از صفحه 4. به عنوان نام نشان می دهد این قابلیت به شما هشدار دوستان و خدمات اضطراری اگر گوشی تشخیص دهد که شما درگیر در یک بندر فندر. بعدی صفحه از ویژگی های قطره منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر.

به گفته گوگل این پس به روز رسانی های امنیتی هستند که مناسب ارسال به صفحه گوشی:

  • صفحه 2 (XL): QQ3A.200705.002
  • صفحه 3 (XL): QQ3A.200705.002
  • صفحه 3a (XL): QQ3A.200705.002
  • صفحه 4 (XL): QQ3A.200705.002
هفت مسائل ثابت شد توسط وصله امنیتی این ماه اعم آسیب پذیری در رتبه بندی از بالا به بحرانی. شما می توانید خود را به روز رسانی صفحه با رفتن به Settings > System > Advanced > به روز رسانی سیستم. شیر بر روی سریع در پایین سمت راست است که بار خوانده شده بررسی برای به روز رسانی. تا کنون هر چند ما قادر به نصب این به روز رسانی بر روی یک صفحه 2 XL.

بله ببینید در ماه آینده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>