• Amazon.com را برای بسیاری از مردم در ایالات متحده

آمازون ثابت کرده است که به خصوص مفید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما ما در حال حاضر از دیدن گزارش که در وب سایت این شرکت در دسترس است برای بسیاری از افراد در ایالات متحده است. توییتر در حال حاضر باد با مردم تاسف این واقعیت است که این سایت unaccessible. بیشتر چه Downdetector سایت رله که این موضوع در حال حاضر گسترده است.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر به نظر می رسد که بیشتر از هر دیگر عمده وب سایت آنلاین است که به می گویند که ما شاهد تکرار ژوئن 2019 رویداد که دیدم تعدادی از سایت های بزرگتر بر روی وب از جمله گوگل و ق — رفتن نیست. که موضوع خاص بود و در نهایت حل و فصل شده و معلوم شد Verizon که در خور سرزنش بود.

در حال توسعه…

هونولولو – ژانویه 12, 2017: آمازون آرم سیاه و سفید براق دیوار در هونولولو بهترین خرید فروشگاه در تاریخ 12 ژانویه 2017. آمازون آمریکایی و بین المللی شرکت تجارت الکترونیکی. منبع تصویر: Eric Broder ون دایک/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im