آن را زمان برای SpaceX خدمه اژدها

  • ناسا اعلام کرده است که SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها بازگشت به زمین در آگوست 2nd.
  • کپسول با فضانوردان Behnken و Hurley روی خواهد فرود در اقیانوس اطلس است.
  • پس از بازگشت به اتمام است, ناسا قادر خواهد بود به گواهی خدمه اژدها برای استفاده مداوم.

SpaceX تا به حال فوق العاده شلوغ است اما بزرگترین دستاورد در سال 2020 قطعا آن crewed ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی. ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley سوار به ایستگاه فضایی برای اولین بار SpaceX و آن خدمه فضاپیمای اژدها. این ماموریت تا کنون موفقیت آمیز بوده است اما در حال حاضر ما می دانیم هنگامی که خدمه اژدها رفتن به بازگشت به زمین تکمیل تاریخی خود را رفت و برگشت.

CNBC گزارش می دهد که ناسا در حال حاضر در حال برنامه ریزی در یک فرود خدمه اژدها در آگوست 2nd. فضانوردان را ترک ایستگاه فضایی در اواخر روز (به وقت شرق آمریکا) در آگوست 1st, و در نهایت زمین در اقیانوس اطلس در حدود 3 بعد از ظهر در روز بعد.

آن را آسان به را فراموش کرده ام که این ماموریت که Behnken و هرلی در حال حاضر در این است که هنوز هم فقط یک نسخه ی نمایشی سفر به ثابت کند که SpaceX خدمه اژدها است تا به وظیفه گذر گاه دانشمندان به عقب و جلو به مدار آزمایشگاه. سفر به ایستگاه فضایی رفت اما بزرگترین آن آزمون خواهد بود به بازگشت آنها را با خیال راحت به زمین.

هنگامی که SpaceX چک که بزرگ آیتم از لیست ناسا می توانید حرکت به جلو به گواهی خدمه اژدها و شروع به استفاده از آن به طور منظم خود را ارسال فضانوردان به فضا است. آن خواهید بود یک روز بسیار بزرگ برای ناسا و اسپیس ایکس و چشم همه خواهد خدمه اژدها به عنوان آن را تحمل تنش هنگام ورود دوباره با یک جفت از فضانوردان سوار همراه است.

اگر همه به خوبی می رود و در این مرحله ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم که هر گونه مسائل بوجود می آیند — و ناسا گواهی خدمه اژدها برای ادامه استفاده از آن خواهد شد در عرشه خود را درست عملیاتی ماموریت. که ماموریت آن در نظر گرفته خواهد شد خدمه-1 را حمل کاملی از چهار فضانورد به فضا به جای دو فضانورد است که پرواز در این آخرین نسخه ی نمایشی-2 ماموریت.

آن را بسیار باور نکردنی است که ما رسیده ایم به این نقطه Commercial Crew program — یا شاید باور نکردنی از چیزی است که دیرین ناسا پیمانکار بوئینگ نیست بخشی از تاریخ ساخت. در اوایل بوئینگ تصور می شد به یک چخ به تحویل آن Starliner خدمه کپسول به ناسا قبل از SpaceX بود قادر به تکمیل خدمه اژدها.

متاسفانه برای بوئینگ یک میزبان از تاخیر و مسائل را با فضاپیمای تحت فشار قرار دادند و همه چیز به عقب. زمانی که Starliner تا به حال شانس خود را برای اثبات آن می تواند پرواز به ایستگاه فضایی و بازگشت در یک uncrewed ماموریت آن را به طور کامل موفق به انجام این کار. این شرکت در حال حاضر به دوباره سعی کنید که uncrewed ماموریت قبل از ناسا مایل به فضانوردان اجازه سوار شدن روی آن را برای خود نمایشی دوم ماموریت.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im