به نظر می رسد مانند ما می دانم زمانی که آیفون برای اولین بار 12 مدل را تولید

  • اپل بنا به گزارش شروع تولید 6.1-اینچ, آی فون, 12 مدل در اوایل ماه جولای جلوتر از دو نفر دیگر مدل هایی که انتظار می رود برای راه اندازی این سقوط.
  • اپل مبهوت تولید برنامه گزارش شده است که با توجه به لمس ماژول های که نیاز به برون سپاری برای 6.1 اینچ مدل, اما نه برای 5.4 اینچ و 6.7 اینچ مدل.
  • این گزارش ادعا می کند که آیفون 12 راه اندازی “است به احتمال زیاد در ماه اکتبر است.”

زمانی که رمان coronavirus همه گیر شروع شد در این سال و تقریبا در هر عمده توسعه دهنده کنفرانس, نشان می دهد, رویداد, و نشان می دهد تجارت به تعویق افتاد و یا لغو آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که محصول راه اندازی می شود, بیش از حد. پس از همه کارخانه ها در سراسر جهان در حال تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و حفظ کارکنان امن است. در عین حال در بیشتر قسمت ها, همه چیز در آنجا ماند و در برنامه از جمله نسخه جدید مک بوک ایر, اپل, نرم افزار آیفون, مدل SE. و یک گزارش جدید نشان می دهد که آی فون 12 راه اندازی خواهد شد در زمان به عنوان به خوبی.

به گفته DigiTimesحجم تولید 6.1-اینچ, آی فون, 12 مدل آغاز خواهد شد در مرداد ماه جلوتر از سایر مدل 2020 بعد از این سال. همانطور که اشاره شد توسط MacRumorsاین استدلال برای مبهوت زمان است چرا که دو 6.1 اینچ مدل را با استفاده از ماژول های لمسی است که باید برون سپاری به دیگر شرکای زنجیره تامین. در ضمن 5.4 اینچ و 6.7 اینچ مدل هستند گفت: برای استفاده از پنل های OLED از سامسونگ که با Y-OCTA فن آوری است. این Y-OCTA پانل های لمسی سنسور ساخته شده و نیازی به جدا کردن لایه لمسی.

شایعات قبلی نشان داده اند که وجود خواهد داشت چهار مدل های آی فون جدید منتشر شد در این پاییز. در مارس نشت صفحه Tech میزبان جان Prosser ادعا کرد که وجود خواهد داشت دو پایه آیفون 12 مدل یکی با 5.4 اینچ صفحه نمایش و دوم با 6.1 اینچ صفحه نمایش. هر دو گفته به ویژگی دو دوربین عقب و آلومینیوم بدن و همچنین A14 تراشه های نمایش OLED و 5G پشتیبانی می کند. دوم 6.1 اینچ مدل خواهد بود که آیفون 12 نرم افزار و اضافه کردن یک سوم دوربین LiDAR اسکنر و یک بدنه فولادی ضد زنگ. در نهایت 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max خواهد شد که همان ارتقاء به عنوان آی فون 12 Pro اما حتی بزرگتر فاکتور فرم با بزرگترین صفحه نمایش از هر آیفون تا به امروز.

اگر تولید است که در واقع با شروع ماه آینده به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آیفون 12 هنوز در مسیر راه اندازی این سقوط است که اجماع عمومی از leakers خبرنگاران و تحلیلگران در هفته های اخیر. از DigiTimes گزارش می گویند که راه اندازی 2020 آی فون صف “است به احتمال زیاد در ماه اکتبر به جای سپتامبر” هر چند که ممکن است یک محصول از تقاضا بیش از عرضه آن را به عنوان بعید است که این بیماری همه گیر خواهد شد و بیش در هر نقطه در سال 2020 است.

اپل ندارد گفت: در مورد برنامه های خود را برای سقوط اما گزارش ها ادعا می کنند که Sony – که قصد دارد برای راه اندازی پلی استیشن 5 در این فصل تعطیلات – پوسته پوسته شدن پشت تولید آن به دلیل انتظار می رود شیب در تقاضا. حتی اگر تولید هموار می رود این امکان وجود دارد که اپل را تنظیم و راه اندازی آن قصد دارد برای همین دلیل.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر