در حال حاضر که ما در حال صعود و نزدیک به شایعه Galaxy برابر 2 تاریخ پرتاب به بیرون درز تصاویر باید شروع كنند. این گوشی نشده است خال خال در گوشت و در عین حال و در حال حاضر ما باید با کدها که نشان داده اند تا آنلاین. آخرین یکی می آید از کاربر توییتر @blossomcy1201 به عنوان نخستين Sammobile ،
این کدها تنها نشان می دهد آنچه که پوشش صفحه نمایش و پشت کهکشان برابر 2 ممکن است مانند نگاه.
اصلی Galaxy برابر, برجسته, سه دوربین عقب به صورت عمودی تراز وسط قرار دارد. برابر 2 است همچنین انتظار می رود به سه دوربین البته با رزولوشن بالاتر. از آن خواهد شد به احتمال زیاد زمان پرواز سنسور بیش از حد و همه از این ماژول احتمالا خواهد بود که در یک مربع دست انداز à la به کهکشان S20 Plus.
کهکشان برابر بیرونی نمایش در آمد و در 4.6 اینچ و آن را احاطه شده توسط عظیم ناهنجاری. در این سال پوشش صفحه نمایش است که انتظار می رود برای اندازه گیری 6.23-اینچ است. در ارائه آن به نظر می رسد بسیار خوب و با نازک ناهنجاری و یک محور پانچ نگه دارید. در هر یک ثبت اختراع ناهنجاری نخواهد بود کمرنگ که خیلی. Infographics منتشر شده توسط یک کره خروجی امتیاز نسبت یکسان است.

چه کمی گیج کننده در مورد infographics است که آنها نشان می دهد یک تلفن با یک, دلپذیری, گودی و هول نمایش آن معنا ندارد.

بر خلاف صفحه نمایش اصلی است که نوک به روز کردن نرخ 120Hz بیرونی صفحه نمایش خواهد شد به احتمال زیاد با چوب 60Hz.

نسخه ارزان کهکشان برابر ممکن است بیش از حد منتشر شد

در یک گزارش اخیر حتی UTG-تقویت صفحه نمایش به اندازه کافی محکم به مقاومت در برابر یک قلم. به عنوان یک نتیجه, سامسونگ گزارش تصمیم گرفت در برابر اضافه کردن S Pen پشتیبانی به آینده آن و همینطور تلفن.
این می تواند یک معامله بالقوه شکن برای برخی و نکته تصمیم خود را در حمایت از توجه داشته باشید کهکشان 20 یا رقابت دستگاه. اجازه دهید فراموش نکنید و همینطور صفحه نمایش است که هنوز هم یک تکنولوژی جدید و آن را برخی از زمان قبل از آن را در تاریخ همتراز با صفحه نمایش معمولی از نظر دوام. صبر کنید به احتمال زیاد طولانی نخواهد بود به عنوان کورنینگ را bendable گوریل شیشه ای احتمالا آماده می شود در سال آینده.
به غیر از دوربین بهتر سیستم و بزرگتر بیرونی صفحه نمایش Galaxy برابر شده است همچنین انتظار می رود به یک باتری بزرگتر نسبت به سلف خود. این گوشی ظاهرا پس از رسیدن در ژوئن 5 با نسبتا کمتر پف کرده قیمت….

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de