آن را امن برای اقامت در یک هتل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

 • هتل تصویب دور گرفته تا ایمنی و تمیز کردن پروتکل در پی coronavirus.
 • هنوز اقامت در یک هتل در طول coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد ارزش خطر است و باید اجتناب شود اگر ممکن است.

بیش از چند هفته گذشته بسیاری از کشورهای در سراسر کشور آغاز شده بازگشایی بعد از ماه های سخت مستند اقدامات است. البته این نیست که اگر زندگی واگردانی به حالت عادی فقط رتبهدهی نشده است. در برخی از کشورها بسیاری از فروشگاه ها حتی نمی خواهد اجازه دهید کاربران داخل درب اگر آنها با پوشیدن ماسک. و بسیاری از رستوران ها در ضمن تنها عامل در 25%-50% ظرفیت به طوری که به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در این نقطه از جاده به بهبودی کامل هنوز مشخص نیست و این کاملا ممکن است که ما به شما باقی می ماند در حالت عدم اطمینان تا زمانی که یک coronavirus واکسن توسعه یافته است. در واقع این واقعیت است که برخی از کشورهای در حال بازگشایی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در سراسر ده ها تن از جنوب ایالات متحده تأکید چگونه زندگی غیر قابل پیش بینی تبدیل شده است این روزها.

در نور فوق قطعیت وجود دارد برخی از سوالات بسیاری از مردم در مورد کوروناویروس انتقال وقتی که می آید به فعالیت های اساسی مانند تکان دادن دست و یا پرواز. یکی منطقه ای که ما را دیده اند تحت پوشش در طول شامل هتل ها. و در حالی که اقامت در یک هتل به نظر می رسد کمی کوته در این واقعیت است که مردم شروع به سفر کمی بیشتر در حال حاضر که مستند برداشته شده و آب و هوا در حال گرم شدن است. در نور از آن, شما ممکن است به طور طبیعی بود تعجب: چقدر بی خطر یا خطرناک — است که آن را به اقامت در یک هتل در این روز ؟

“همانطور که با هر محل عمومی وجود دارد انتقال خطرات در هتل” آندریا خرده دکتری در علوم رفتاری و بیماری های عفونی, به تازگی گفته PopSugar. “این خطر می آید از تعامل با fomites — اشیاء و یا سطوح که به احتمال زیاد برای حمل عفونت و یا تعامل با افراد آلوده. خطر در محیط می تواند از تعامل با کارکنان هتل از جمله کارکنان میز جلو یا خانه داری, کارکنان, و یا با دیگر مهمانان هتل.”

در نور است که اگر شما تمایل به ماندن در یک هتل در آینده نزدیک می تواند به خوبی توصیه به محدود کردن زمان خود را در بالا و پا-ترافیک مناطق مانند مرکز تناسب اندام است. شما همچنین باید یک نقطه برای جلوگیری از تماس مستقیم با سطوح مانند آسانسور دکمه ها و دستگیره های درب هر زمان ممکن است.

که گفت:, هتل های زنجیره ای در حال شعار جدید خود را تمیز کردن پروتکل برای اطمینان از بازدید کنندگان است که آنها می توانند صرف شب و لازم نیست به نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس.

هتل های هیلتون برای مثال به تازگی گفت: پس از طریق آزادی مطبوعات:

هیلتون CleanStay با Lysol حفاظت هیلتون را توسعه داده است یک برنامه جهانی است که معرفی یک استاندارد جدید از هتل تمیزی و ضد عفونی برای اطمینان هیلتون مهمان لذت بردن از حتی پاک تر و امن تر اقامت: هیلتون CleanStay با Lysol حمایت می کند. این برنامه توسعه داده شده است با کارشناسان از RB ساز Lysol و Dettol مارک های قابل اعتماد برای با خیال راحت مواد ضد عفونی کننده سطوح. علاوه بر این کارشناسان از عفونت پیشگیری و کنترل تیم در کلینیک مایو به مشاوره و کمک در افزایش هیلتون در تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های.

هیلتون CleanStay ایجاد شده بر هیلتون در حال حاضر استانداردهای بالای خانه داری و بهداشت که بیمارستان درجه تمیز کردن محصولات و به روز رسانی پروتکل در حال حاضر در حال استفاده است. این برنامه خواهد شد از ویژگی های Lysol قابل اعتماد محصولات تمیز کردن راه حل و آموزش در آمریکای شمالی است. RB و هیلتون نیز فرصت برای گسترش این برنامه به یک مشارکت جهانی. این برنامه شامل:

 • هیلتون CleanStay اتاق مهر و موم را نشان می دهد که اتاق مهمان شده اند دیده از آنجایی که آنها تمیز
 • فوق العاده ضد عفونی بالا 10 لمس مناطق در اتاق مهمان از جمله سوئیچ نور و دستگیره درب
 • افزایش تمیز کردن فرکانس از مناطق عمومی
 • مهمان-در دسترس دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در ورودی و مناطق ترافیک بالا
 • افزایش تمیز کردن برای مراکز تناسب اندام
 • کاهش کاغذ امکانات (مثل لنت و مهمان دایرکتوری) در اتاق
 • افزایش تمیز کردن و سایر تغییرات به بوفه در اتاق ناهار خوری و جلسه فضاهای
 • صنعت پیشرو, تماس با ما, بررسی و چک کردن با کلید دیجیتال در بیش از 4700 خواص در سطح جهان
 • بررسی فن آوری های جدید مانند سمپاش الکترواستاتیک با مواد ضد عفونی کننده غبار و نور ماوراء بنفش برای پاکسازی سطوح و اشیاء
 • افزایش عضو تیم ایمنی و رفاه با تجهیزات حفاظت شخصی و افزایش آموزش ها و پروتکل ها

بنابراین در حالی که آن را ممکن است برای ایمن ماندن در یک هتل در تئوری آن ممکن است ارزش در معرض خطر, همه چیز در نظر گرفته شود.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>