در iOS است گرفتن rebranded?

جان Prosser می گوید که اپل خواهد بود بازگشت به سیستم عامل آی فون نام. برای سه نسل از گوشی های هوشمند خود اپل خود را با نام سیستم عامل تلفن همراه آی فون, سیستم عامل قبل از تغییر نام آن به iOS در سال 2010.
IOS نیست فقط اجرا بر روی آی فون, اما همچنین بر روی آی پاد لمسی. از سال 2010 از طریق 2018, آن را نیز طراحی شده اپل قبل از معرفی یک اختصاصی سیستم عامل برای تخته سنگ در طول سال گذشته WWDC.

سیستم عامل آی فون راستا بهتر با دیگر سیستم عامل اپل

این روشن نیست که چرا اپل این است که قصد بازگشت به نام اصلی اما این می تواند باشد که شرکت می خواهد به یک یکنواخت تر طرح نامگذاری برای آن سیستم عامل های مختلف. پس از همه رایانه های مکینتاش اجرا macOS و اپل در حال حاضر می آید با iPadOS. به طور مشابه دیده بان اپل سری کشتی با watchOS و Apple TV اجرا می شود tvOS.
صرف نظر از آنچه که اپل تصمیم می گیرد برای تماس های بعدی تکرار آن گوشی های هوشمند OS آنچه ما تا کنون می دانیم این است که نمی توان آن را یک ارتقاء عمده از نظر امکانات. نه اپل خواهد بود اولویت ثبات کیفیت و عملکرد. است که می گویند نمی شود آن را گرفتن ویژگی های جدید در همه, و برخی از چیزهای هیجان انگیز برای نگاه به جلو به عبارتند از: آفلاین سیری یکپارچه مترجم یک برنامه تناسب اندام و AR app.
پس از گرفتن پیش نمایش این ماه iOS 14/سیستم عامل آی فون منتشر خواهد شد در پاییز در کنار آیفون 12.
جدا از سیستم عامل آی فون اپل است و همچنین انتظار برای تایید انتقال آن به بازوی تراشه برای مکینتاش و فاش کردن محصولات جدید از جمله به عنوان یک جدید, نیکل, AirPods استودیو و AirTags. این WWDC در درجه اول یک نرم افزار محور رویداد و این شرکت به احتمال زیاد اعلام iPadOS 14 و watchOS 7 در طول آن بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>