اپل به طور کلی شناخته شده برای فروش محصولات گران قیمت. و هر چند که به نظر نمی رسد به صدمه زدن به کسب و کار خود را کاملا برعکس بسیاری از مردم فکر می کنم که این شرکت باید کاهش قیمت آن و یا فقط انتشار محصولات بیشتر مقرون به صرفه.

با آن 2020 آی فون SE, اپل انجام داد که فقط. آن منتشر شد با نام تجاری جدید آی فون با یکی از بهترین تراشه های تلفن همراه در بازار با شروع در $399. اما ما در اینجا به بحث در مورد آنچه که آیفون SE است و نیست; که به ما آیفون SE نقد و بررسی.

ما اینجا هستیم برای اندیشیدن اگر اپل نمی شوت خود را در پا با انتشار یک گوشی بسیار ارزان تر از 2019 آی فون 11 صف. مردم درخواست شده است برای آیفون ارزان پس آیا اپل ساخته شده است یک اشتباه توسط مهربان ؟ ما فکر نمی کنم اینجا چرا…

آیفون SE یک چاقو در اندروید میانی

آیفون SE با قیمت بسیار پایین دقیقا از آنجا که اپل می خواهد به آن را متمایز از آن در گوشی های دیگر. آن را در یک کلاس خاص خود را دارد و هدف آن است که برای قرار دادن اپل در یک جدول کامل از آندروید گوشی هایی که در اطراف هزینه $400. در نگاه اول SE بسیار متفاوت از اندیشه های میانی گوشی های. دومی را بزرگ نمایش بزرگ و باتری و سه یا بیشتر از سه دوربین در پشت. پس چگونه می تواند SE رقابت ؟ خوب با ارائه یک چیزی که هیچ یک از آنها دارای: سیستم عامل iOS.

جدا از flagships گوشی های آندروید بدنام بودن رها شده توسط تولید کنندگان خود را وقتی که می آید به روز رسانی نرم افزار. خوب اپل ندارد این مسائل و آیفون SE به احتمال زیاد خواهد شد در iOS 17 شاید حتی 18, چند سال از هم اکنون.

علاوه بر این وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می خواهید برای تبدیل شدن به بخشی از اکوسیستم اپل شده اند و در انتظار یک دستگاه مقرون به صرفه برای انجام این کار. اپل سازمان دیده بان به تنهایی یک دلیل خوب به اندازه کافی برای برخی از مردم برای دریافت آی فون.

سودآور برچسب قیمت است که به معنای به مردم “Hm شاید من باید به iOS یک فرصت…”. این دروازه آی فون که طلیعه چیزی بودن بسیاری از کاربران اندروید به اپل دیواره باغ.

ضرر و زیان آن را باعث خواهد شد به اپل کوچک هستند نسبت به سود

البته مردم وجود دارد که باید خریداری گران تر از آیفون اگر SE وجود ندارد. در این موارد اپل است که در واقع از دست دادن پول. بسیاری از بیشتر بوده است برگزاری به خود اپل ناراضی با این قیمت از آنهایی که جدیدتر با تغییرات طراحی یا با چیز دیگری. برای آنها که فرصت مناسبی در نهایت به ارتقا دهید. مطمئن شوید که در حال حاضر آنها به احتمال زیاد خواهید نگه جدید SEs برای مدت زمان طولانی اما فروش است که هنوز هم یک پیروزی در اپل کتاب.

ما همچنین باید در نظر آب و هوا از بازار گوشی های هوشمند. با مردم از دست دادن شغل خود و نیاز به کاهش هزینه های آی فون جدید SE بهتر است با یک صفحه نمایش ترک خورده ،

SE نیز در بین تلفن. با گوشی های هوشمند صنعت انتقال نسبت به 5G و دیگر فن آوری های مانند زیر نمایش دوربین در اطراف گوشه برخی از کاربران می خواهید برای دیدن آنچه که در آینده قبل از صرف $1,000 در یک گوشی. اگر شرایط شما را مجبور به گرفتن یک گوشی جدید در حال حاضر, چرا خرید یک SE و صبر کنید در حالی که قبل از کشیدن ماشه در یک دستگاه گل سرسبد?

آیفون SE ارائه می دهد یک تجربه متفاوت

در حالی که SE دهکدهای آخرین اپل تراشه و اجرا آخرین سیستم عامل iOS آن را به اندازه کافی متفاوت در برخی از دسته بندی های معنی دار. این هیچ FaceID (هیچ سفارشی animojis برای شما) بدون دوربین تله یا ultra-wide بدون dark mode.

آن را هنوز تمام bread-and-butter, آی فون, امکانات, اما, که باعث می شود آن را ایده آل برای کسانی که نمی مراقبت های اضافی-مردم مانند کودکان و افراد مسن. اکثر اپل خدمات خانواده قصد دارد پس از گرفتن عضو دیگری در در ارزان یک مزیت بزرگ است.

این گوشی همچنین کوچکتر از آنچه که ما در حال استفاده می شود به این روزها که یک مزیت بزرگ برای برخی از مردم است.

تمام کسانی که تفاوت ما را به ما آخرین نقطه…

آیفون SE مختلف هاله را به آن

آن را دوست دارم یا نه وجود دارد تعداد گسترده ای از مردم که خرید آخرین آیفون فقط به خاطر این آخرین آی فون. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مشخصات و یا حتی قیمت آنها می دانند که این گوشی را (با توجه به اپل) و آنها آن را دریافت کنید. با تشکر از اپل, بازاریابی ظرف یک ماه از آخرین اپل انتشار هر کس می داند که چگونه آنها نگاه مانند که بدان معنی است که هر کس می داند که اگر شما یکی یا نه.

وجود دارد اعتبار با استفاده از اپل آخرین و بزرگترین در آی فون و آی فون SE هرگز خواهد بود که. آیفون SE ارزان آی فون و تلفن snobs خواهد هر چیزی را برای جلوگیری از انگ داشتن یک است. برای آنها SE نیز ممکن است وجود ندارد.

به طور کلی, آن را سخت به می گویند که یک تلفن به عنوان موفق به عنوان آی فون جدید SE در حال شکل گیری بود و باعث خواهد شد که اپل بیش از آسیب خوب. آن را اجتناب ناپذیر است که هر آی فون جدید مدل باعث می شود تغییرات در فروش از بقیه صف. اما در پایان روز, فروش بیشتر منجر به پول بیشتر در اپل جیب و شما نمی توانید استدلال می کنند که با بهره مند شوند!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im