• IRS فقط راه اندازی یک ابزار آنلاین است که اجازه می دهد تا غیر filers به ارسال اطلاعات بانکی خود را برای دریافت یک coronavirus محرک را بررسی کنید.
  • محرک پرداخت در حال حاضر شروع به وارد این هفته از طریق واریز مستقیم به صورت مقدماتی آمریکایی که بانکی داده است که در حال حاضر در IRS پایگاه داده.
  • هر کس دیگری را دریافت چک از طریق پست الکترونیکی به طور منظم خواهد شد که دیگر به روند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کار در خانه در طول رمان coronavirus همه گیر لوکس است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها ندارد. سخت اجتماعی فاصله اقدامات نمی خواهید به لغو در هر زمان به زودی و زندگی را به بازگشت به حالت عادی پس از این COVID-19 موج شکست خورده است. میلیون ها نفر از مردم هنوز هم بیکار برای برخی از زمان آمده است. دولت در حال حاضر به تصویب عظیم 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به منظور ارائه کمک در طول بحران بهداشت و درمان برای همه آمریکایی ها که واجد شرایط بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتغال. این لایحه هدف اصلی این است که به ارائه پول به ده ها میلیون نفر از مردم در طول این زمان با اولین محرک چک در حال حاضر با داشتن پراکنده شده است. بررسی اندازه بستگی به درآمد و با شروع در $1,200 برای افرادی که به دست آورده تا 75000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم. بالاتر از درآمد خود را پایین تر مبلغ چک خواهد شد و شما نمی خواهد واجد شرایط اگر درآمد شما بیش از $99,000 برای افراد و یا در مورد دو بار که برای خانواده ها.

مشکل با محرک چک است که برخی از آنها ممکن است هفته ها می رسند از طریق پست الکترونیکی به طور منظم اگر دولت نمی کند در حال حاضر اطلاعات بانکی خود را در فایل. اما IRS فقط راه اندازی یک سرویس آنلاین به سرعت خود را coronavirus محرک را بررسی کنید.

IRS ابزار اهداف غیر filers دسته از افرادی که به فایل اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

افرادی که در زمینه خود را مالیات بر درآمد فدرال برای سال 2018 یا 2019; افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی از کار افتادگی و یا مزایای بازماندگان و کسانی که راه آهن مزایای بازنشستگی نمی خواهد نیاز به استفاده از خدمات. IRS به اطلاعات بانکی برای همه این دسته بندی ها و محرک بررسی سیمی خواهد بود به طور خودکار.

شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم که تا به حال درآمد ناخالص است که نه بیش از $12,200 برای 2019 و چه کسی نیست و نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی فدرال را مجبور به استفاده از پورتال اگر آنها می خواهند برای دریافت محرک چک از طریق انتقال بانکی.

IRS ذکر شده تمام اطلاعات شما می خواهید برای ارائه:

  • نام و نام خانوادگی فعلی آدرس پستی و آدرس ایمیل
  • تاریخ تولد و معتبر شماره امنیت اجتماعی
  • شماره حساب بانکی نوع و مسیر یابی با شماره, اگر شما یک
  • حفاظت از هویت شماره شناسایی شخصی (IP پین) شما را از دریافت IRS در اوایل این سال اگر شما یکی
  • گواهینامه رانندگی و یا دولت-صدور ID اگر شما یکی
  • برای هر فرزند واجد شرایط: نام و نام خانوادگی و شماره امنیت اجتماعی و یا تصویب شماره شناسایی مالیات دهندگان و رابطه خود را به شما یا همسرتان

فرم موجود در این لینک و این است که چگونه آن را به نظر می رسد در مرورگر خود: https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment. این مهم را به سقوط هر گونه کلاهبرداری است که ممکن است با هدف قرار دادن مردم در طول این دوره است. در اینجا آنچه که پورتال به نظر می رسد مانند:

پس از دنبال کردن مراحل و ارسال نرم افزار به شما یک ایمیل دریافت از مشتری خدمات در رایگان فایل Fillable اشکال است که تایید می کند این روش است. آن را نیز به شما اطلاع از هر گونه مشکلات و ارائه راه حل برای رفع آنها.

رایگان فایل Fillable اشکال را با استفاده از اطلاعات به طور خودکار تکمیل فرم 1040 و انتقال آن به IRS که پس از آن روند خود را پرداخت.

IRS نمی گویند زمانی که محرک پرداخت خواهد شد اما آنها قرار است به زودی آغاز خواهد شد اگر آنها آغاز نشده بیرون رفتن در حال حاضر. اگر شما مطمئن نیستید که چه مقدار پول شما واجد شرایط برای ما یک نمودار برای شما.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de