طنز: برخی شکایت دارند که اپل و گوگل در حال بیش از حد محافظ از مصرف کنندگان اطلاعات خصوصی

با وجود این سر و صدا بیش از اپل و گوگل در همکاری با یکدیگر برای کمک به جهان کاهش گسترش COVID-19 نزدیک ما را وادار به اجرای دو رقیب’ تماس با سیستم ردیابی بیشتر برخی از مقامات می گویند که هرگز کار خواهد کرد. اول, اجازه دهید توضیح دهید که چگونه این سیستم طراحی شده است برای کار. ایده این است که به مصرف کنندگان یک سر است که آنها که در مجاورت کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19. هنگامی که فرد میبیند این از او و یا او می تواند آزمایش و خود قرنطینه به مدت دو هفته. که حذف کسی که احتمالا می تواند به گسترش این ویروس از خیابان.

به دلیل حفظ حریم خصوصی محدودیت های اپل و گوگل تماس با تست برنامه به عنوان یک اتلاف وقت

بعد از این ماه اپل و گوگل را راه اندازی فاز اولیه از برنامه های خود را. هر دو شرکت عرضه خواهد کرد و رابط های برنامه کاربردی است که اجازه می دهد برای ایجاد قابلیت همکاری بین دستگاه های آندروید و iOS با استفاده از برنامه های از مقامات بهداشت عمومی. این برنامه ها نصب خواهد شد از طریق فروشگاه App برای کاربران iOS و از طریق فروشگاه Google Play برای کسانی که با گوشی آندروید. در مرحله دوم هر دو سیستم عامل iOS و اندروید را روی پلت فرم ساخته شده است حق خود را به سیستم عامل اجازه می دهد بیشتر کاربران برای انتخاب و استفاده از تماس با ردیابی.

برای نشان دادن چگونگی این فرایند کار می کند, اجازه دهید بگویم که وجود دارد دو نفر که یکدیگر را نمی دانم در همه تیم با استفاده از یک آی فون 11 Pro Max و سوندار ورزشی صفحه 4 XL. تیم و سوندار در حال گذراندن یک استراحت بعد از ظهر یکشنبه در میدان تایمز هنگامی که مسیر خود عبور. با استفاده از بلوتوث LE هر دو از گوشی های ارز ناشناس شناسه چراغ و اطلاعات می شود بخشی از یک پایگاه داده بر روی هر یک از تلفن های خود را. در حال حاضر اجازه دهید بگویم که Sundar می یابد که او را COVID-19. او وارد است که اطلاعات مربوط به بهداشت عمومی سازمان برنامه او قبلا دانلود شده. با Sundar رضایت خود گوشی پخش ناشناس مثبت خود را COVID-19 آزمون داده و گذشته 14 روز از کلید های مربوط به پخش چراغ.

در این میان تیم چک کردن تلفن ابر حداقل یک بار در روز به دنبال پخش چراغ کلید برای هر کس در منطقه خود را که آزمایش مثبت برای COVID-19. یک بازی است با Sundar را ناشناس شناسه چراغ. تیم دریافت یک اعلان هشدار او را که او در معرض کسی که تست مثبت برای COVID-19 و ارسال اطلاعات او را گفتن چه باید بکنید بعد.

با توجه به واشنگتن پست مقامات ناراحت هستند زیرا آنها می گویند که اپل و گوگل باید پخته بیش از حد بسیاری از حریم خصوصی محدودیت به سیستم پس از آن نخواهد هشدار مقامات بهداشت هر زمان که کسی در معرض شده است. به عبارت دیگر بازگشت به مثال قبلی زمانی که تیم در می یابد که او در معرض شده است به کسی که با COVID-19 آن را کاملا به او را به آزمایش و خود قرنطینه. این سیستم همچنین نمی خواهد نشان می دهد محل که در آن تیم و سوندار مسیرهای عبور. هلن Nissenbaum استاد علم اطلاعات و مدیر زندگی دیجیتال ابتکار در دانشگاه کورنل گفت که اپل و گوگل امتناع از به اشتراک گذاری آن قرار گرفتن در معرض اعلان نتایج با مقامات بهداشت عمومی به دلیل “حفظ حریم خصوصی” مسائل چیزی جز یک “زرق و برق دار سرپوش و پوششی.” این استاد دانشگاه همچنین گفت: “اگر بین گوگل و اپل داشتن اطلاعات من را به مراتب ترجیح می دهند من پزشک و مقامات بهداشت عمومی به اطلاعات در مورد وضعیت سلامت. حداقل آنها محدود قوانین.”

آن است که فراتر از آن روست که کسانی که شکایت اپل و گوگل نمی, های بیشتر اطلاعات شخصی برای اولین بار به تقاضای بیشتر و حفظ حریم خصوصی از این شرکت های فن آوری. اپل و گوگل در نظر گرفتن موقعیت است که محدود کردن انتشار اطلاعات به دولت را تقویت استفاده از این برنامه پس از آن اجازه خواهد داد که کاربران احساس راحتی بیشتری با حمایت های ایجاد شده توسط شرکت فنی.

برخی هشدار می دهند که اپل و گوگل حفظ حریم خصوصی محدودیت های در حال ساخت خود سیستم بی فایده است. “من فکر نمی کنم آنها نقش مهمی بازی برای بسیاری از جمعیت می گوید:” مایک رید دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. یک نظرسنجی انجام شده در ماه گذشته توسط واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند نشان داد که آمریکایی ها اعتماد عمومی سازمان بهداشت و درمان بیشتر از آنها اعتماد اپل و گوگل برای حفظ اطلاعات شخصی خود را امن.

رید مسئول کالیفرنیا تلاش برای استفاده از آموزش هزاران نفر از مردم را به انجام تماس ردیابی توسط دست. با استفاده از نرم افزار ساخته شده توسط Salesforce و Accenture این گروه را تکیه بر تماس های تلفنی را به صورت دستی حذف به اطلاع مردم هنگامی که آنها در مجاورت با کسی که قرارداد COVID-19. رید می گوید: “ما به درد به حداقل رساندن میزان اطلاعات ما را از مردم و ما درخواست رضایت از مردم ما در حال صحبت کردن در تلفن. ما به طول قابل توجهی برای اطمینان از قوی وجود دارد ویژگی های کنترل برای اطمینان از anonymization ما سیستم عامل است. می تواند به شما می گویند همان چیزی که در مورد این فناوری بزرگ شرکت ؟ من مطمئن هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de